"Na sygnale" odcinki 205-207. Potocki odwiedzi Annę w szpitalu! Co na to Wiktor? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 206. odcinku "Na sygnale" powróci Potocki! Wiktor spotka go przy łóżku Anny. Martyna dostanie natomiast wezwanie do wypadku, w którym uczestniczył jej ojciec! Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 205. w środę, 7.11.2018 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 205. odcinku Martyna (Monika Mazur) znowu zacznie niepokoić się o swój związek z Piotrem (Dariusz Wieteska). Sprawy nie ułatwi fakt, że ratownik postanowi podszkolić się z tańca, by dobrze wypaść na weselu z Martyną. Na swoją partnerkę taneczną wybierze... Gabi (Marcelina Zawadzka)! Jak zareaguje jego narzeczona, gdy zobaczy ich razem? Czy Kubicka zerwie zaręczyny?

Martyna i Piotr rozstaną się przed ślubem? Gabi dużo namiesza! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Tydzień później, w 206. odcinku "Na sygnale" Wiktor (Wojciech Kuliński) odzyskuje nadzieję, że Anna (Lea Oleksiak) dojdzie do siebie. Gdy później ją odwiedza, w szpitalu spotka Potockiego (Marcin Grzymowicz). Zdenerwowany o mało nie rzuci się na oprawcę ukochanej z pięściami! - Kto ci tu pozwolił wejść?! Wyjdź stąd grzecznie albo ci pomogę! - wykrzyczy.

Jak pamiętamy, przed wakacjami, Anna trafiła do szpitala w Leśnej Górze. Wszystko za sprawą Potockiego , który podał jej dużą dawkę leków przez które do tej pory kobieta leży w śpiączce. Czy Potocki czuje się bezkarny? Co zrobi Wiktor by ratować ukochaną?

Miłosny trójkąt, nowa postać i depresja Banacha w nowych odcinkach [ZWIASTUN]Zobacz więcej

To jednak nie koniec problemów ratowników z Leśnej Góry. Martyna przeżyje prawdziwy koszmar. Kolejne wezwanie napłynie do wypadku na drodze, gdzie jeden z kierowców nagle skręci na pobocze i rozbije auto. Przerażona Kubicka odkryje, że rannym jest jej ojciec! Czy ratownicy zdołają go uratować? Oglądaj koniecznie Na sygnale w TVP 2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 88 Asia30 (gość)

    Asia 7102260

    04.01.2019 12:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×