"Na sygnale" po wakacjach 2018. Martyna i Piotr rozstaną się przed ślubem? Gabi dużo namiesza! [CO SIĘ WYDARZY]

Marcelina Zawadzka przed przerwą dołączyła do obsady "Na sygnale". Wygląda na to, że jej postać dużo zmieni w życiu pozostałych bohaterów. Sprawdźcie, co wydarzy się w serialu po wakacjach!

Multimedia

"Na sygnale", po wakacjach w środy o godz. 21:50 w TVP2 - Sprawdź pełen program telewizyjny

Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska), czyli ulubiona para widzów "Na sygnale", rozstaną się tuż przed swoim ślubem? Wszystko przez Gabi (Marcelina Zawadzka), ich nową szefową, a zarazem byłą dziewczynę Piotra...

Marcelina Zawadzka w ostatnich odcinkach przed wakacjami! Góra odejdzie z pracy? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po wakacjach w "Na sygnale" Gabi zacznie nastawiać Piotra przeciwko jego ukochanej! Przypomni mu ich dawne szaleństwa i rozrywki - z Morawską Piotr mógł korzystać z pełni życia i cieszyć się motorowymi wyprawami. Teraz musiał sprzedać pojazd, żeby zdobyć pieniądze na ślub. Mężczyzna nie omieszka wypomnieć Martynie, że przez nią nie może już jeździć na motocyklu.

Ku wściekłości Martyny rywalka zacznie jej udzielać wskazówek i wtrącać się w sprawy jej związku z Piotrem. Czy ratownicy z Leśnej Góry przetrwają i tę próbę? Piotr i Martyna wiele już razem przeszli, jednak Gabi może doprowadzić ich do rozstania!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pati (gość)

    Szkoda kiedy sie tak stanie

    27.08.2018 14:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×