"Na sygnale" po wakacjach 2018. Miłosny trójkąt, nowa postać i depresja Banacha w nowych odcinkach [ZWIASTUN]

"Na sygnale" wraca po wakacjach 2018! Ratownicy z Leśnej Góry będą musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Co się wydarzy w nowych odcinkach? Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2018 od środy, 5.09.2018 godz. 21:50 w TVP2 - sprawdź program tv

Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) będą przeżywać kryzys. Przyczyni się do niego oczywiście Gabi (Marcelina Zawadzka), która przypomni Piotrowi, że kiedyś był bardzo rozrywkowym chłopakiem. Strzelecki wypomni narzeczonej, że kazała mu sprzedać motocykl, a Martyna coraz częściej będzie okazywała zazdrość. Nie pomoże też pojawienie się nowego ratownika - Kuby (Wojciech Zygmunt), który otwarcie będzie flirtował z Kubicką.

Marcelina Zawadzka w ostatnich odcinkach przed wakacjami! Góra odejdzie z pracy? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po wakacjach w "Na sygnale" dojdzie również do tragedii. Wypadkowi ulegnie Anna (Lea Oleksiak), która będzie utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Banach (Wojciech Kuliński) będzie czuwał przy jej łóżku, a kiedy zespół zauważy, że nie jest z nim dobrze, Gabi poradzi mu, aby spotkał się z psycholożką, dr Kają Wrocławską (Katarzyna Hołub). - Przeżyłeś traumę. Dopóki nie zaakceptujesz tego, że sobie z nią nie radzisz, nie możesz zacząć z nią walczyć - powie Morawska.

W nowych odcinkach ratownicy dostaną też wezwanie do ciężko rannego w wypadku mężczyzny. Martyna będzie starała się zatamować krwawienie z tętnicy, a później dotknie twarzy ręką pobrudzoną krwią. Wtedy pacjent wyzna, że jest nosicielem wirusa HIV! Kubicka będzie przerażona. Wkrótce okaże się, że mężczyzna przyjmuje tyle leków, że szanse na to, aby kogoś zaraził są minimalne. Martyna wciąż będzie jednak niepewna. Gabi zdecyduje, że do czasu, aż przyjdą wyniki jej badań, nie może pracować. Co będzie w kopercie z wynikami? Przekonamy się już wkrótce!

Martyna i Piotr rozstaną się przed ślubem? Gabi dużo namiesza! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×