"Na sygnale" po wakacjach 2019. Kuba pod wpływem narkotyków! Straci kontakt ze światem! [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Kuba i doktor Góra dostaną zlecenie do dziwnie zachowujących się staruszek. Okaże się, że są pod wpływem narkotyków, które weźmie również Szczęsny! Sprawdź, co wydarzy się w "Na sygnale"!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2019 w środy o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach "Na sygnale" lekarze i ratownicy będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami imprezy integracyjnej. Nie będą jednak nadal wiedzieli, że to Kuba (Wojciech Zygmunt) podał im afrodyzjak. Ale w jednym z odcinków to Szczęsny będzie pod wpływem narkotyków!

Niespodziewany skutek imprezy integracyjnej! Martyna wyląduje w łóżku z Kubą!Zobacz więcej

W 239. odcinku "Na sygnale" Kuba i doktor Góra (Tomasz Piątkowski) dostaną wezwanie do emerytek, z których jedna zasłabła na plaży. Kiedy zjawią się na miejscu, zauważą, że nie jedna, a kilkanaście pań potrzebuje ich pomocy. Będą się dziwnie zachowywać, bo zaczną twierdzić, że są... syrenami! W dodatku na widok doktora Góry jedna z nich krzyknie: - Guru, guru! Prowadź nas! Po tych słowach wszystkie kobiety padną przed lekarzem na kolana!

Tymczasem Kuba zauważy leżące na kocu kolorowe galaretki i sięgnie po jedną z nich. Szybko zakręci mu się w głowie i on również zauważy w Górze szamana zesłanego przez niebiosa. Okaże się, że galaretki były nafaszerowane halucynogenami, a Kuba straci kontakt z rzeczywistością! Jak to się skończy?

Doktor Górska skradnie serce Góry? Lidka może mieć konkurencję!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    Kuba straci przytomnosc

    02.07.2019 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×