"Na sygnale" po wakacjach 2019. Martyna nie przyzna się do zdrady? Zatai przed Piotrkiem krępującą prawdę! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na sygnale" czeka nas miłosne trzęsienie ziemi! Jak impreza integracyjna wpłynie na dalsze losy małżeństwa Martyny i Piotrka? Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2019 w środy o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Na sygnale" Kuba (Wojciech Zygmunt) zorganizuje dla ratowników imprezę integracyjną. Zabawa szybko jednak wymknie się spod kontroli i zamieni się w istne seks-party!

Niespodziewany skutek imprezy integracyjnej! Martyna wyląduje w łóżku z Kubą!Zobacz więcej

Wszystko za sprawą afrodyzjaku, który kierownik stacji poda uczestnikom imprezy. W wyniku działania środka kontrolę nad sobą straci także Martyna (Monika Mazur), a Kuba natychmiast wykorzysta niedyspozycję koleżanki, aby zaciągnąć ją do łóżka!

Martyna obudzi się w łóżku obok Kuby i nie będzie pamiętała, co wydarzyło się minionej nocy. Chwilę później z dyżuru wrócą Nowy (Kamil Wodka) i Piotrek (Dariusz Wieteska). Na szczęście Martyna zdąży wyskoczyć z łóżka i mąż nie przyłapie jej w dwuznacznej sytuacji. - Żyjesz? - zapyta ją rozbawiony Piotrek. - Ledwo... - odpowie mu podenerwowana ratowniczka.

Ostatecznie Martyna zdecyduje się nic nie mówić Piotrkowi o tym, co wydarzyło się tej nocy. Czy prawda i tak wyjdzie na jaw?

Lidka i Artur jednak nie będą razem? Ratowniczka odrzuci lekarza!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×