"Na sygnale" po wakacjach 2019. Martyna zemdleje w trakcie akcji ratunkowej! To ciąża czy choroba? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Na sygnale" Martyna straci przytomność! Czy dolega jej coś poważnego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2019 w środy o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach w życiu Martyny (Monika Mazur) wydarzy się prawdziwe trzęsienie ziemi! Dopiero co wzięła ślub z Piotrkiem, ale nie będzie miała okazji nacieszyć się małżeńską sielanką! Ratowniczka zajdzie w ciążę!

Martyna będzie w ciąży! To nie Piotrek jest ojcem?!Zobacz więcej

Martyna postanowi jednak zachować tą wiedzą dla siebie i nie powie o wyniku testu żadnemu z pracowników stacji ratownictwa. W 240. odcinku serialu "Na sygnale" razem z Kubą (Wojciech Zygmunt) i Banachem (Wojciech Kuliński) wyjedzie na wezwanie do chorej staruszki. Już w drodze na miejsce Szczęsny zauważy, że jego koleżanka nie czuje się najlepiej.

- Oj, chyba się dzisiaj nie wyspałaś. - Trochę mnie wytrzepało na tych wertepach - odpowie mu Martyna.

Doktor Górska skradnie serce Góry? Lidka może mieć konkurencję!Zobacz więcej

Gdy karetka dotrze na miejsce, stan Martyny znacząco się pogorszy. W pewnym momencie dziewczyna osunie się na ziemię i straci przytomność. Kuba i Wiktor natychmiast się nią zajmą, dzięki czemu Kubicka szybko dojdzie do siebie. Ratowniczka zbagatelizuje swoje objawy i poprosi kolegów, aby nikomu nie wspominali o tym zdarzeniu. Banach obieca zachować milczenie, jeśli jego podopieczna gruntownie się przebada.

Martyna nie chce by ktokolwiek dowiedział się o jej objawach. Boi się, że ktoś odkryje, że spodziewa się dziecka. Czy Kuba dochowa jej tajemnicy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×