"Na sygnale" po wakacjach 2020. Nowa ratowniczka, Sonia, zastąpi Martynę! Gdzie zniknie Strzelecka? [CO SIĘ WYDARZY]

Wiemy, że po wakacjach przez jakiś czas nie zobaczymy Martyny w "Na sygnale" i okazuje się, że zastąpi ją nowa ratowniczka, Sonia! Czy Strzelecka będzie miała do czego wracać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2020 w środy o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

"Na sygnale" już niedługo wróci z nowymi odcinkami! Czekają nas jednak pewne zmiany - przez pandemię koronawirusa oraz ciążę Martyny Mazur, w części pierwszych powakacyjnych odcinków nie wystąpi Martyna. Co się z nią stanie?

Podwójny ślub Anny i Wiktora oraz Zosi i Tomka! Uroczystość przerwie tragedia... Zobacz więcej

Jakiś czas temu mówiono, że Strzelecka na chwilę wyjedzie, ale cały czas nie znamy szczegółów decyzji tej bohaterki. Wiadomo, że Martyna zniknie z Leśnej Góry, a w stacji ratownictwa będzie wakat. Jednak już w 273. odcinku w Leśnej Górze pojawi się nowa ratowniczka - Sonia (w tej roli Natalia Rewieńska) - i to ona zastąpi Martynę.

Już podczas jej pierwszej akcji - reanimowania Tomka (Hubert Matysiak), narzeczonego Zosi (Edyta Bełza) - Sonia wykaże się profesjonalizmem i zaimponuje tym Piotrkowi (Dariusz Wieteska) i Banachowi (Wojciech Kuliński). Wszyscy zgodnie stwierdzą, że nowa ratowniczka świetnie sobie poradziła.

Kiedy do Leśnej Góry wróci Martyna i gdzie się podziewała? Będzie miała gdzie wracać czy Sonia na stałe zajmie jej miejsce? Odpowiedzi na te pytania poznamy oglądając nowe odcinki "Na sygnale"!

Lidka wyjdzie ze szpitala i... zacznie rodzić! Nikt jej nie pomoże? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×