"Na sygnale" po wakacjach 2020. Nowy będzie świadkiem na ślubie Zosi! Da radę? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Nowego z serialu "Na sygnale" spotka wielki zaszczyt. Zosia wybierze go na świadka na swoim ślubie z Tomkiem. Czy Gabryś wytrzyma emocje związane z zamążpójściem swojej eks? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2020 w środy o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy (Kamil Wodka) był przekonany, że Zosia (Edyta Bełza) to miłość jego życia. Gdy dowiedział, że córka Banacha (Wojciech Kuliński) kocha innego, całkowicie się załamał. Po pewnym czasie zdołał jednak pogodzić się ze stratą ukochanej i zgodził na przyjacielską relację.

Anna i Wiktor jednak nie wezmą ślubu? Rozstaną się przez Potockiego?!Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na sygnale" młody ratownik udowodni byłej dziewczynie, że stał się odpowiedzialnym przyjacielem, który nie da ponieść się negatywnym emocjom. Banachówna postanowi mu zaufać i zaproponuje mu, aby zostali świadkami na jej ślubie z Tomkiem (Hubert Matysiak).

Nowy bardzo przejmie się nową rolą i będzie starał się być dla Panny Młodej jak największym wsparciem. Będzie aktywnie uczestniczył w przygotowaniach do ślubu, a gdy życie Pana Młodego znów zawiśnie na włosku, będzie pocieszał Zosię i zapewni ją, że wszystko dobrze się skończy. Największą niespodziankę Gabryś zachowa jednak na dzień ślubu.

Razem ze swoją nową dziewczyną Maryną (Dorota Puziuk) przygotuje dla młodych piosenkę. Chwilę później nadejdzie kulminacyjny moment złożenia przysięgi małżeńskiej. Czy Nowy wytrzyma emocje? A może znów wymyśli coś głupiego? Przekonamy się po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×