"Na sygnale" po wakacjach 2020. Podwójny ślub Anny i Wiktora oraz Zosi i Tomka! Uroczystość przerwie tragedia... [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków "Na sygnale" nadejdzie dzień podwójnego ślubu - Anny i Wiktora oraz Zosi i Tomka. Niestety uroczystość przerwie tragedia, która może wszystko zniszczyć... Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2020 w środy o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po długich przygotowaniach wreszcie nadejdzie dzień podwójnego ślubu w "Na sygnale"! Wyjdzie na jaw, że Anna (Lea Oleksiak) i Wiktor (Wojciech Kuliński) postanowili pobrać się wspólnie z Zosią (Edyta Bełza) i Tomkiem (Hubert Matysiak). Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem...

Anna i Wiktor jednak nie wezmą ślubu? Rozstaną się przez Potockiego?!Zobacz więcej

W 272. odcinku nadejdzie ten wyjątkowy dzień! Zosia odwiedzi swojego ukochanego w szpitalu i włoży na głowę welon. Oboje będą w bardzo dobrych nastrojach, ale ich wspólne chwile przerwie nadejście Anny. Zaskoczona lekarka przypomni im, iż pan młody nie powinien widzieć swojej narzeczonej w welonie w dniu ślubu. - Wiemy, ale nie wierzymy w zabobony - odpowiedzą jej, wciąż zbyt szczęśliwi, by czymkolwiek się przejmować.

Niedługo później Anna i Zosia pójdą się szykować, a... Nowy (Kamil Wodka) i Banach odkryją, że Tomek zasłabł w szpitalu! - Już jest dobrze, ale... Oby tylko Tomek zdążył powiedzieć "tak"... - stwierdzi Gabriel. Na szczęście koniec końców obie pary spotkają się w kościele. Niestety w trakcie ceremonii, jeszcze przed złożeniem przysięgi, Tomek zemdleje, a wszyscy zebrani lekarze i ratownicy ruszą mu na ratunek. Zacznie się reanimacja... Czy uda się go uratować?

Lidka wyjdzie ze szpitala i... zacznie rodzić! Nikt jej nie pomoże? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ircia (gość)

    JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC SERIALU NA SYGNALE. SUPER I OBSADA TEZ BARDZO DOBRA A BANACH TO AKTOR NIE DOCENIONY .JEGO GRA JEST FANTASTYCZNA NATURALNA. PANOWIE REZYSERZY ZAMIAST TYCH NKEUDOLNYCH BEZ SZKOL.WIENIAW I JNNYCH CHYBA WYPADA BRAC AKTOROW PO SZKOLACH A JEST ICH DUZO. MAJO WRODZONY DAR AKTORSKI .WSTYD BY BRAC DO FIMLMOW ZWYKLE BEZTALENCIA BO MSJO.ZNAJOMOSCI. TAKA PRAWDA. PRZEZ TE MIERNOTY DUZO.LUDZI NIE OGLODA SERIALI BO POPROSTU TEGO JECZENIA I POKAZYWANIA FIGUR W FILMIE TO ZENADA. PARCIE NA SZKLO NA KAZDYM.MRKKU. LOWYRZUCAC TE LEBIODY BO AMTOR MUSI BYC AKTOREM I NIE KONIECZNIE CUDEM.NATURY .AKTKR JEST OD GRY A NIE OD SZTUCZNYCH POZ I.MIN BYLE BY ZAISTNIEC.

    04.08.2020 07:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×