"Na sygnale" po wakacjach 2020. Powrót Basi! Żona Adama zacznie pracować w karetce [CO SIĘ WYDARZY]

Anna Wysocka-Jaworska, czyli serialowa Basia, wraca do ekipy z "Na sygnale". Żona Adama w nowym sezonie będzie jeździć w karetce. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2020 w środy o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ekipa z serialu "Na sygnale" już wkrótce ponownie wyruszy do akcji. Ze względu na baby boom w jednostce będzie jednak potrzebne uzupełnienie składu osobowego. W serialu zobaczymy zatem nową-starą twarz!

Ciężarna Monika Mazur wróciła na plan! Co czeka Strzeleckich?Zobacz więcej

W nowym sezonie ponownie zobaczymy zatem Basię (Anna Wysocka-Jaworska), żonę Adama (Konrad Darocha) i przyjaciółkę Martyny (Monika Mazur) i Piotrka (Dariusz Wieteska). Jej mąż też kiedyś pracował w karetce, lecz po poważnym wypadku musiał zrezygnować z dalszej pracy. Teraz w jego buty wejdzie Basia!

- Od września postać Basi wraca do Leśnej Góry i - jak widać po stroju - będzie jeździć karetką! Oj, będzie się działo... - możemy przeczytać na oficjalnym profilu serialu "Na sygnale". "Nowa" ratowniczka jest świetnie przygotowana do roli i sprawnie wyjaśnia widzom, czym jest wstrząs anafilaktyczny.

Na razie nie wiadomo, czy na ekranie będziemy mogli zobaczyć również jej męża. Nowe odcinki "Na sygnale" pojawią się w TVP2 już jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×