"Na sygnale" po wakacjach. Monika Mazur po wakacjach pojawi się w innym serialu. Martyna jednak nie wróci? [CO SIĘ WYDARZY?]

Serialowa Martyna po wakacjach pojawi się w "Na wspólnej". Aktorka pożegnała się ciepło z widzami "Na sygnale" informując o zasłużonych wakacjach. Czy serialowa Martyna już nie powróci, a aktorka zagości na stałe w hicie TVN-u?

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach

Monika Mazur pożegnała się z widzami "Na sygnale" na swoim profilu na Instagramie. Pisała, że pora na wakacje, chociaż krótkie, bo zaczyna zdjęcia do innego serialu.

Teraz pora na zasłużone wakacje! Choć w moim przypadku to wakacje od "Na sygnale", bo już we wtorek zaczynam zdjęcia na planie innego serialu 💥. Szczegóły niebawem! Trzymajcie proszę kciuki! - tak dzieliła się informacją z fanami

Monika Mazur pożegnała się z widzami. Czy to koniec wątku serialowej Martyny? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Czy serialowa Martyna już nie wróci do "Na sygnale"? Na szczęście aktorka udała się tylko na wakacyjną przerwę i jej wątek będzie kontynuowany. Jak sama zapowiada, po wakacjach będzie się dużo działo.

Wypadek ambulansu! Widzowie typują kto zginie w nowych odcinkachZobacz więcej

Tym czasem Monika Mazur pojawi się również w "Na wspólnej" jako Ana, przebiegła kochanka Jana (Piotr Czarnecki), fotografa, o którego względy ubiega się Weronika Roztocka (Renata Dancewicz). Z początku Ana nie będzie dawała Janowi spokoju, dręcząc go telefonami, lecz niedługo później ma pojawić się na żywo. Wygląda na to, że jej wątek będzie rozbudowywany i Monika Mazur zagości w obsadzie "Na wspólnej" na dłużej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×