"Na Wspólnej" 10.09.2014, odc. 1933: Żona Czerskiego brutalnie rozprawia się z Olą!

Zobacz, co się wydarzy w 1933. odcinku "Na Wspólnej", który już w środę 10.09.2014 w TVN o godz. 20:10

Multimedia

Do czego zdolna jest kobieta, która nakrywa męża na zdradzie i to na dodatek z dużo młodszą od siebie kochanką? Jak silna musi być kochanka, żeby przeżyć starcie z dojrzałą i pewną siebie, żoną swojego faceta?

CZYTAJ TAKŻE: CO SIĘ WYDARZY W PIERWSZYCH PO WAKACJACH ODCINKACH "NA WSPÓLNEJ"? "NA WSPÓLNEJ" OD 1.09.2014 GODZ. 20 TVN: DRAMAT ZUZY I KAMILA! ULA WRÓCI DO DOMU DZIECKA

Mariusz (Mariusz Zaniewski) i jego młoda kochanka spędzają popołudnie w łóżku. Kiedy w pewnym momencie rozlega się dzwonek do drzwi, oboje są przekonani, że to oczekiwany dostawca pizzy. Ola idzie otworzyć… Widok Lidii Czerskiej (Małgorzata Lipmann) w progu całkowicie ją paraliżuje! Mariusz usiłuje jakoś zareagować, ale nie ma szans. Lidia wykorzystuje moment i brutalnie daje młodej Zimińskiej do zrozumienia kim dla niej jest… W końcu Ola nie wytrzymuje – zapłakana wybiega z mieszkania… Czy to koniec jej pikantnego romansu z szefem? A może dopiero początek otwartej wojny między Olą a Lidią? Dowiemy się już w najbliższych odcinkach!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×