"Na Wspólnej" 2723. Darek oświadcza się Anecie! Co będzie z Kasią? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Darek zrobi wszystko, by się wzbogacić. Przebiegły Żbik uklęknie przed Anetą dla pieniędzy. Czy dziewczyna uwierzy w jego słowa i przyjmie jego oświadczyny? Co będzie z Kasią? Sprawdź, co wydarzy się w 2723. odcinku "Na Wspólnej".

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2723. w środę, 1.08.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Żbik dopnie swego. Prawnik będzie próbował zbliżyć się do byłej kochanki, która odziedziczyła po swoim wujku spadek i w końcu mu się to uda! Darek porzuci Kasię (Julia Chatys), a niedługo potem poprosi Anetę (Dorota Krempa) o rękę! Jak do tego dojdzie i czy Aneta przyjmie jego oświadczyny?

Ilona Wrońska po 15 latach odchodzi z serialu TVN! Co będzie z Kingą Brzozowską? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2723 odcinku „Na Wspólnej” Żbik zaprosi byłą kochankę na kolację, podczas której uklęknie i wyzna jej miłość! Wszystko po to, by zostać właścicielem kancelarii jej wuja. Reakcja Anety będzie szokująca. Kobieta wybuchnie śmiechem i przyzna, że nie chce w ich relacji nic zmieniać. Darek nie będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy...

Co będzie z Kasią? Zrozpaczona Bergówna wróci do domu kompletnie pijana. Dziewczyna nie będzie mogła pogodzić się z rozstaniem. Czy da Żbikowi kolejną szansę, po tym jak ten zostanie odprawiony przez Anetę z kwitkiem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×