"Na Wspólnej" 2950. Ślub Danki i Marka! Zimińscy po raz drugi powiedzą sobie tak! To jeszcze nie koniec miłosnych zawirowań? [RELACJA Z PLANU]

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" po wakacjach 2019 Danka i Marek wezmą ślub! Zimińscy w otoczeniu bliskich i przyjaciół po raz drugi powiedzą sobie tak. Jak będzie wyglądała uroczystość? Czy Danka i Marek będą wreszcie szczęśliwi? Zobacz naszą relację z planu. Byliśmy z kamerą na ślubie Zimińskich!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku, o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W życiu Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) z "Na Wspólnej" nie brakowało miłosnych zawirowań. Na ich małżeństwie najbardziej odbiła się zdrada Zimińskiego, której owocem okazał się mały Szymek.

Marek oświadczy się Dance! Czy Zimińska zgodzi się ponownie zostać jego żoną?Zobacz więcej

Po rozwodzie i śmierci kochanki Zimińskiego szybko okazało się, że para nie może bez siebie żyć. Danusia zdecydowała się nawet zostać prawną opiekunką synka Marka i Natalii (Laura Breszka). W nowych odcinkach "Na Wspólnej" po wakacjach 2019 Danka i Marek poczynią kolejny ważny krok. Zimińscy już wkrótce staną po raz drugi na ślubnym kobiercu!

Ślub Danki i Marka z "Na Wspólnej"

W 2950. odcinku "Na Wspólnej" nastąpi przełomowa chwila! Danusia i Marek w otoczeniu najbliższych po raz drugi powiedzą sobie tak. Ten odcinek będzie dla fanów "Na Wspólnej" nie lada gratką! Nie dość, że po dwóch latach nieobecności w serialu pojawi się na chwilę Ola (Marta Wierzbicka), to jeszcze po raz pierwszy będą oni mogli zobaczyć ślub Zimińskich — para zadebiutowała w serialu już jako małżeństwo.

Bardzo się cieszę, że tak to zostało poprowadzone przez scenarzystów i taka jest propozycja, żeby ten mój wątek małżeństwa z Lucyną Malec, czyli serialową Danusią znowu nabrał rozpędu i żebyśmy mieli szansę znowu zacząć wszystko od początku — tłumaczył w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Grzegorz Gzyl.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W historii serialu "Na Wspólnej" często zdarzało się, że pogoda nie była łaskawa dla ślubów. Tym razem będzie jednak inaczej. Danusia i Marek pobiorą się w słoneczny dzień, w pięknych okolicznościach przyrody. Dużą atrakcją tego ślubu będzie też informacja o rychłych zaręczynach Oli (Marta Wierzbicka) i Petera (Wiktor Bagiński).

Ola Zimińska zaręczona! Czarnoskóry Peter oświadczy się na ślubie jej rodziców! Zobacz więcej

Czy Danka i Marek będą wreszcie szczęśliwi? Lucyna Malec zapytana przez nas o to, czy to koniec miłosnych zawirowań w życiu jej bohaterki przyznała tajemniczo, że czas pokaże.

To jest wspaniały dzień, ponieważ myśmy nie mieli ślubu w "Na Wspólnej", już jako małżeństwo przyjechaliśmy do Warszawy, także proszę bardzo to nasz pierwszy ślub, no nie wiadomo czy ostatni, a może nie? Kto wie... - żartowała aktorka.

Naszą relację z planu serialu "Na Wspólnej" znajdziesz poniżej. Zobacz, co działo się na ślubie Zimińskich!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×