"Na Wspólnej". Aktorzy, którzy zagrali w serialu TVN. Paweł Domagała, Robert Janowski, Weronika Książkiewicz i inne gwiazdy, które pojawiły się na Wspólnej!

"Na Wspólnej" świętuje kolejny jubileusz. To doskonały moment, aby sprawdzić, które polskie gwiazdy zagrały w hitowym serialu TVN. Kto na przestrzeni ostatnich lat pojawił się na Wspólnej? W serialu zagrali m.in. Paweł Domagała, Robert Janowski, Weronika Książkiewicz, Paweł Deląg i wielu innych! Sprawdź, kto jeszcze!

Multimedia

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest na antenie stacji TVN od 27 stycznia 2003 r. Lata mijają, a historia o mieszkańcach ulicy Wspólnej wciąż elektryzuje widzów, bawi, wzrusza, a niekiedy też szokuje. Kolejny jubileusz serialu "Na Wspólnej" (2 stycznia 2020 r. zaplanowano emisję 3000. odcinka) to doskonały moment, aby sprawdzić, które polskie gwiazdy pojawiły się na Wspólnej.

Zobacz, jak powstawał musicalowy odcinek. Byliśmy na urodzinach Marii Zięby!Zobacz więcej

Opowieść o rodzinie Hofferów, Ziębów, Brzozowskich i Zimińskich od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Plan "Na Wspólnej" szturmowało też wiele polskich gwiazd. W serialu "Na zagrało bowiem mnóstwo znakomitych aktorów i aktorek m.in. Aleksandra Popławska, Bartłomiej Topa, Paweł Domagała oraz Agnieszka Żulewska. Aktorską karierę w popularnej produkcji zaczynali m.in. Joanna Moro i Paweł Domagała. Gościnnie w "Na Wspólnej" pojawili się również: Robert Janowski, Jacek Poniedziałek, Dariusz Kordek oraz Edyta Herbuś.

W naszej galerii możesz sprawdzić, które polskie gwiazdy zagrały w serialu "Na Wspólnej". Trochę ich było!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×