"Na Wspólnej". Aktorzy wspominają pierwsze dni na planie serialu. "Początek był zimny i na cmentarzu"

"Na Wspólnej" świętuje jubileusz 3000 odcinków. Z tej okazji aktorzy wspominają swoje pierwsze dni na planie. "Początek był zimny i na cmentarzu" - przypomniał Mieczysław Hryniewicz.

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3000. w czwartek, 2.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

"Na Wspólnej" świętuje okrągły jubileusz. Już w czwartek, 2 stycznia 2020. na antenie TVN zostanie wyemitowany 3000. odcinek tego serialu. To wydarzenie to doskonały moment, żeby także powspominać. Aktorzy z "Na Wspólnej" opowiedzieli nam, jak wyglądały ich pierwsze dni na planie.

Mieczysław Hryniewicz, który gra w "Na Wspólnej" od samego początku przypomniał, że pierwsze wydarzenia nie były wcale przyjemne. - Początek był zimny i na cmentarzu - opowiada aktor.

Paweł oświadczy się Beacie! Czy były oszust usłyszy od niej "tak"?Zobacz więcej

Łukasz Konopka czyli serialowy Krzysztof Smolny przyznaje, że był zaskoczony, kiedy produkcja chciała kontynuować wątek jego bohatera. Aktor zdradził nam, że w "Na Wspólnej" miał pojawić się tylko na chwilę

Serialowy Roman Hoffer natomiast z rozrzewnieniem wspomina dzień zapoznawczy. - produkcja nas zaprosiła, tych głównych bohaterów, żebyśmy się tak mniej więcej zlustrowali, gdzie będziemy grać, gdzie są nasze domy...

Pierwszy dzień na planie to wyjątkowa data dla Joanny Jabłczyńskiej. Serialowa Marta Konarska zdradza, że pierwszy dzień pracy w serialu przypadł w jej 17 urodziny.

O swoich początkach w "Na Wspólnej" opowiedzieli nam także Anna Cieślak, Grażyna Wolszczak, Michał Mikołajczak, Julia Chatys, Anna Guzik i Sylwia Gliwa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×