"Na Wspólnej". Aleksandra Konieczna, czyli serialowa Honorata z Orłem! "Ona zawsze była na najwyższej półce" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Aleksandra Konieczna, która widzom "Na Wspólnej" znana jest jako przebojowa Honorata, właśnie święci kolejny sukces - otrzymała Orła za najlepszą główną rolę żeńską! Co mówi o niej jej serialowy partner, Waldemar Obłoza?

Multimedia

W poniedziałek, 20 marca, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się 19. ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2017. Najwięcej nagród otrzymał film Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń", ale triumfy świeciła też "Ostatnia rodzina" Jana P. Matuszyńskiego, w tym Aleksandra Konieczna, która otrzymała nagrodę za najlepszą główną rolę kobiecą.

Smarzowski bierze (prawie) wszystko [KOMENTARZ+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rolą Zofii Beksińskiej w "Ostatniej rodzinie" Aleksandra Konieczna wdarła się do grona najbardziej docenianych polskich aktorek. Przypomnijmy, że przed Orłem, Konieczna została doceniona także podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Szeroka publiczność zna ją jednak już od dawna m.in. z serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w Honoratę Leśniewską - żonę Romana Hoffera (Waldemar Obłoza), matkę Mikołaja (Krzysztof Wieszczek). Jej postać jest bardzo charakterystyczna i lubiana przez widzów, a sama aktorka zyskuje ogromną sympatię także wśród współpracowników.

- Olusia nie pozwala, żeby traktowano ten spektakularny sukces jakoś wyjątkowo - wskazuje Waldemar Obłoza. - Zawsze była wybitną aktorką, nawet w naszym serialu (...) Ona zawsze była na najwyższej półce. To nie jest ten moment, w którym na nią wskoczyła, ale tylko ugruntowała tę swoją pozycję - dodaje aktor. Co jeszcze powiedział nam o swojej serialowej partnerce? Jak aktorzy reagują na kojarzenie ich tych z postaciami z "Na Wspólnej"? Zobacz wideo!

Gwiazdy na ceremonii rozdania Polskich Nagród Filmowych [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Izka (gość)

    Piękna kobieta i pięknie wygląda.

    22.03.2017 07:09
  • Waldi (gość)

    Gratuluję Pani Aleksandrze Koniecznej sukcesu i mam nadzieje że będzie ich więcej.

    21.03.2017 09:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×