"Na Wspólnej". Anna Cieślak i Edward Miszczak biorą ślub. Na liście gości bogaci i sławni!

Gwiazda teatru i telewizji Anna Cieślak i dyrektor programowy TVN Edward Miszczak biorą ślub w sierpniu. Lista gości zaproszonych na tę uroczystość jest imponująca. Nie wielością nazwisk, ale ich popularnością i prestiżem.

Multimedia

Anna Cieślak i Edward Miszczak biorą ślub

Tę parę dzieli 25 lat różnicy wieku. Edward Miszczak jest dyrektorem programowym TVN, dziennikarzem telewizyjnym i radiowym, a Anna Cieślak od dziesięciu lat występuje w Teatrze Polskim w Warszawie. To gwiazda znanych seriali - "Na Wspólnej", "Czasu honoru", "Szadzi", "Ludzi Chudego", "Gliny", "Na dobre i na złe", "Egzaminu z życia", a także filmów fabularnych, takich jak m.in. "Dlaczego nie!", "Jak żyć", "Generał Nil".

Anna Cieślak i Edward Miszczak zaręczyli się w ubiegłym roku. Ich związek "pobłogosławił" nieżyjący Bronisław Cieślak, wujek aktorki:

Mam bardzo dobry kontakt z Anią. Szanuję i wspieram wszystkie jej decyzje, traktując je jako suwerenne. Znam Edwarda niemal 100 lat, jeszcze z jego krakowskich czasów, toteż nie jest to dla mnie nowa osoba. To prawy człowiek, więc się nie martwię o Anię. O ich związku dowiedziałem się już jakiś czas temu, więc mnie to nie zaskakuje. Życzę im wszystkiego najlepszego - powiedział w rozmowie z "Faktem" w kwietniu ubiegłego roku.

Para jako honorowych gości zaprosiła na swój kameralny ślub szefów - Katarzynę Kieli z Discovery i Andrzeja Seweryna, dyrektora Teatru Polskiego. Pojawią się również Paweł Potoroczyn, przyjaciel Edwarda i były mąż Grażyny Szapołowskiej, przyjaciółka Ani Joanna Przetakiewicz, Dominika Kulczyk i Robert Śmigielski - ortopeda i ojciec dziecka Weroniki Rosati.

Anna Cieślak potwierdza, że zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Aktorka wydała oświadczenieZobacz więcej

Ciekawostka - w przypadku przecieku wiadomości o miejscu ceremonii i obawy przed pojawieniem się paparazzi wszyscy mają zmienić kościół...

Zobacz galerię

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×