"Na Wspólnej". Anna Kerth urodziła drugie dziecko! Syn czy córka?

Wielka radość w rodzinie Anny Kerth! Serialowa Małgosia Zimińska z "Na Wspólnej" kolejny raz została mamą. Na świecie pojawiło się drugie dziecko aktorki. Urodziła chłopca czy dziewczynkę? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Anna Kerth podzieliła się dobrą nowiną! Aktorka i jej mąż Michał Gosiewski po raz drugi zostali rodzicami. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat w 2017 roku. Teraz ich rodzina powiększyła się o kolejnego syna! Serialowa Małgosia z "Na Wspólnej" nie zdradziła jednak jakie imię otrzymał chłopiec.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córki! Zobacz więcej

Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych wpis w którym wyznała, że urodziła synka siłami natury, mimo tego że jej pierwsze dziecko przyszło na świat za pomocą cesarskiego cięcia. Kerth podziękowała także za wsparcie i trzymanie kciuków:

Jest tak wiele osób, które wspierały nas na tej ostatniej, acz mega trudnej i wyjątkowo długiej prostej! Rodzina - która wspierała zawsze i cierpliwie czekała, gdy my po raz kolejny odpowiadaliśmy, że „czekamy dalej”. Przyjaciele, którzy nie dali nam zwariować odwiedzając nas i przygarniając, by życie wciąż wyglądało normalnie. A przy tym ofiarując swoją pomoc „w nocy o północy”... Osoby, które dbały o nasz komfort i psychiczny spokój, były wyrozumiałe i służyły nie tylko swoim profesjonalizmem, ale i dobrym słowem czy gestem. A nawet osoby, dzięki którym mogłam brać udział w nowych projektach pomimo niepewności czasu. Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY 🙏🏻💖

Pod wpisem gwiazdy natychmiast pojawiły się gratulacje od fanów. My także życzymy całej rodzinie wszystkiego co najlepsze!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-newss*

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×