"Na Wspólnej". Anna Korcz pokazała ciało po porodzie. Wróciła już do formy sprzed ciąży?

Anna Korcz, córka aktorki Anny Korcz w styczniu br. została po raz pierwszy mamą. Niedawno pochwaliła się figurą po porodzie. Wróciła już do formy sprzed ciąży? Fani są w tej kwestii jednomyślni!

Multimedia

Anna Korcz w styczniu 2020 roku urodziła syna. Córka gwiazdy serialu "Na Wspólnej" i jej mąż Piotr Kalitowicz powitali na świecie małego Franciszka. Aktywna młoda mama postanowiła szybko wrócić do formy sprzed ciąży.

Może lepiej, że teraz robi się formę na lato 2021, bo do ideału jeszcze trochę. Dla mnie - duszy sportowca ciało i jego wygląd jest bardzo istotny, ciągle staram się dążyć do ideału, stawiając sobie kolejne cele. Przed ciążą przebiegłam półmaraton a i tak było mi mało bo można jeszcze więcej.. tymczasem teraz już nie mogę się doczekać kiedy usłyszę od lekarza magiczne słowa: „już może Pani biegać”. Póki co się wzmacniam, sprawdzam ciało co pamięta a co zapomniało. Treningi mocno odbiegają od tych sprzed ciąży, ale muszę być wytrwała - napisała Anna Korcz na Instagramie.

Anna Korcz wydała córkę za maż! Na ślubie bawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy i Marcelina Zawadzka [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Córka Anny Korcz pochwaliła się już na Instagramie efektami treningów. Fanki z podziwem patrzą na jej szczupłe ciało, choć Ania Korcz uważa, że ideału jeszcze trochę.

Anulek jak ty to zrobiłaś? Wyglądasz cudownie

Wow fit mamuśka🔥🔥🔥

Było i jest pięknie ❤️

Świeżo upieczona mama może być z siebie dumna!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • AdaM (gość)

    He he he ale śmieszne.

    18.04.2020 21:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×