"Na Wspólnej". Anna Samusionek o swojej wierze i rozbieranych scenach [ZDJĘCIA]

Anna Samusionek dała się już dobrze poznać widzom "Na Wspólnej". Niewielu jednak wie, jakiego wyznania jest aktorka ani jak wiele kosztowały ją niektóre występy w filmowych i telewizyjnych produkcjach!

Multimedia

Anna Samusionek już od 17 lat należy do Adwentystów Dnia Siódmego. Wiara wymaga od niej m.in. powstrzymywania się od alkoholu oraz innych używek. Oprócz tego religijna aktorka musi unikać rozbieranych scen.

Darek oświadcza się Anecie! Co będzie z Kasią? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zanim zmieniła wiarę, artystka znana z "Na Wspólnej" zdążyła wystąpić nago w filmie "Tydzień z życia mężczyzny" w reżyserii Jerzego Stuhra. Wówczas 28-letnia Samusionek wspomina tę rolę w rozmowie z dziennikarzem mójwywiadPL: Wtedy jeszcze piłam alkohol i pamiętam, że przyszłam do domu i wypiłam pół butelki wina i się zamroczyłam, bo to były takie emocje.

Aktorka zagrała jeszcze odważne sceny w produkcjach "Policjanci" i "Prawo ojca", ale od kiedy dołączyła do Adwentystów, nie pojawiła się już nago przed kamerą. Oznacza to, że chociaż serialowa Ilona Zdybicka dała się już poznać jako prawdziwa femme fatale, raczej nie zobaczymy jej w zbyt skąpym ubraniu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×