"Na Wspólnej". Beata odnajdzie swoje dziecko i będzie je wychowywać razem z Pawłem?

W "Na Wspólnej" Beata zeszła się z Pawłem. Katarzyna Ptasińska czyli serialowa Beatka zdradziła nam, czy jej bohaterka odnajdzie swoje dziecko i wychowa je razem z ukochanym

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Beata (Katarzyna Ptasińska) przez długi czas nie miała szczęścia w życiu. Najpierw Tomek (Krzysztof Chodorowski) zostawił ją dla Anastazji (Karolina Bacia), później zdecydowała się zostać surogatką i sprzedała swoje dziecko. Na domiar złego Paweł (Grzegorz Kwiecień), z którym planowała wspólną przyszłość, najpierw zniknął, a potem zbliżył się do Anastazji.

Beata i Paweł wylądują razem w łóżku! Wrócą do siebie?Zobacz więcej

Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że życie Beatki powoli zaczyna się układać. Beata i Paweł znów są razem, ale czy w związku z tym dziewczyna zapragnie odnaleźć swoje dziecko?

Wiem, że widzowie liczą na to, że dziecko się odnajdzie i zostanie odzyskane przez Beatkę. Beata oraz Kasia Ptasińska bardzo by tego chciała, ponieważ chłopiec, który gra mojego syna jest wspaniałym dzieckiem, to jest po prostu noworodek ideał. Nie płacze na planie, tuli się, cudownie mnie traktuje, co jest niesamowite, bo mnie nie zna.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Katarzyna Ptasińska nie zdradziła, jaki plan ma jej serialowa bohaterka, ale przyznała, że skoro Beatce układa się życie, to poczuje instynkt macierzyński.

Jak już jej się życie ułoży, jak już będzie na spokojnie z tym Pawłem, to myślę, że poczuje na nowo swój instynkt macierzyński.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×