na wspólnej co się wydarzy

"Na Wspólnej". Paweł zostanie zaatakowany w areszcie. Uda mu się przeżyć? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3458 odcinku "Na Wspólnej" Paweł nadal nie może pogodzić się z faktem, że jest podejrzany o napad na kantor i najbliższe 3 miesiące będzie musiał spędzić w areszcie śledczym. Tym bardziej przytłacza go ten fakt, gdyż Beata już niebawem może urodzić ich wspólne dziecko. Siedzący za kratami Paweł ma poznać płeć swojej przyszłej pociechy, jednak przysporzy mu to sporych kłopotów pod celą.

14.07.2022Na Wspólnej

"Na Wspólnej". Ola Zimińska znów pojawi się w serialu? Fani dopytują o to Martę Wierzbicką, a ta... musi milczeć. To może oznaczać, że coś jest na rzeczy!

Ola Zimińska już od pięciu lat nie jest częścią serialu "Na Wspólnej". Córka Danki i Marka wyjechała za granicę, a ostatnio pojawiła się w produkcji na ponownym ślubie swoich rodziców. Fanom jednak bardzo brakuje Oli. Dopytują więc grającą ją aktorkę Martę Wierzbicką o jej powrót do serialu. Wszystko wskazuje, że coś jest na rzeczy!

01.07.2022Na Wspólnej

"Na Wspólnej" odcinki 3392 - 3395. Elżbieta jest na granicy życia i śmierci! Marcelina rozbiera się przed Krzysztofem. Sprawdź, co wydarzy się w serialu [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Na Wspólnej" - sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu TVN. Daria jest załamana po śmierci Adama. Natomiast to od Ewy będzie zależeć, czy przeszczepione serce dostanie Elżbieta, czy inny pacjent. Roznegliżowana Marcelina wdzięczy się na biurku... Co jeszcze wydarzy się w serialu?

09.03.2022Na Wspólnej

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×