"Na Wspólnej": Czy Marcie grozi alkoholizm?

Już dziś Marta po raz kolejny zaliczy bolesny życiowy upadek! Specjalne zadanie, jakie wykonywała na polecenie Dyrektora, zostanie ocenione jako kompletna porażka. To dla Konarskiej cios, jakiego nie zniesie!

Multimedia

Odkąd bowiem jej życie osobiste legło w gruzach – życie zawodowe jest prawie wszystkim, co ma. I choć stara się nie zapominać o tym, że przede wszystkim jest matką, to dziś starci zdrowy rozsądek i kontrolę nad sobą!

Nad Martą kłębią się coraz ciemniejsze chmury. Jej były mąż ułożył sobie szczęśliwie życie z inną kobietą. Jej następny ukochany, Paweł, zdradził ją ze swoją pracownicą, a ona została sama z Ksawerym. I choć utrzymuje, że synek jest jej całym światem, to w rzeczywistości wygląda to nieco inaczej. Marta poświęca się bez reszty swojej pracy. Bardzo angażuje i przeżywa każde zlecone jej zadanie. Ostatnio jednak problemy w życiu osobistym znajdują swoje ujście również podczas zawodowych aktywności. Marta przestaje panować nad stresem i emocjami, a jedynym sposobem, który pozwala jej znaleźć ukojenie wydaje się… alkohol!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ". MARTA MA PROBLEM Z ALKOHOLEM?[/sc]

Już dziś będziemy świadkami sytuacji, w której Marta zostanie wręcz zrównana z ziemią przez swojego Dyrektora. Zadanie, jakie jej zlecił – w jego ocenie - wykonała fatalnie, a tym samym zawiodła wszystkie jego nadzieje. Słowa Dyrektora mocno wstrząsają Konarską. A na domiar złego spotyka pod firmą faceta, który jest jej żywym „wyrzutem sumienia”… Te wszystkie negatywne emocje znajdują swoje ujście wieczorem - Marta wyżywa się na swoim dziecku!

Czyżby to początek końca kariery Marty? Czy to szukanie ukojenia w alkoholu jest tylko chwilowe? A może to syndrom Dorosłego Dziecka Alkoholika? W końcu doświadczenia Romana na pewno mocno zapisały się w pamięci córki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×