"Na Wspólnej". Darek ożeni się z Anetą? Kasię czeka trudna próba! [CO SIĘ WYDARZY?]

Kasia i Darek mają za sobą burzliwą przeszłość - czy ich wspólna droga zbliża się ku końcowi? Skuszony wizją fortuny Żbik jest gotów ożenić się z Anetą. Co na to Kasia? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Darek (Michał Mikołajczak) i Kasia (Julia Chatys) to już przeszłość? W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" prawnik zacznie planować ślub z Anetą (Dorota Krempa). Jak przyjmie tę wiadomość Bergówna?

Nowy mężczyzna w życiu Kasi! Bergówna znowu się zakocha? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Choć Darek zakochał się w Kasi, chciwość może zaprowadzić go przed ołtarz z Anetą. Tymczasem młody prawnik otwiera własną kancelarię, a jego nowa aplikantka też zaczyna mu się podobać. Kogo ostatecznie wybierze Żbik? Z Darkiem nigdy niczego nie wiadomo.

Kasia długo nie mogła się pozbierać po rozstaniu ze Żbikiem, jednak teraz znalazła nową miłość - fotografa Rafała (Piotr Sadkowski). Czy to pomoże jej pogodzić się ze ślubem dawnego kochanka?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Jak zdradziła Julia Chatys jej bohaterka sama... zaprojektuje i uszyje suknię ślubną dla Anety! - Kasia podeszła do tego profesjonalnie. Interes to interes, ona nie ma z tym żadnego problemu. Darek to jest przeszłość - powiedziała aktorka. Czy Kasia ma w tym wszystkim jakiś ukryty cel?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×