"Na Wspólnej". Darek zakocha się w Kasi! Bergówna przyjmie Żbika z powrotem? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Niespodziewany zwrot akcji w wątku Kasi i Darka w "Na Wspólnej"! Przebiegły i beznamiętny w działaniu młody prawnik zakocha się w krnąbrnej Bergównie! Jak do tego dojdzie? Opowiedzieli nam o tym Julia Chatys i Michał Mikołajczak.

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kasia (Julia Chatys) poznała Darka (Michał Mikołajczak) przez przypadek niedługo po tym, jak rozstała się Dominikiem (Mateusz Gąsiewski). Młody prawnik zdecydował się uwieść Bergównę, a ona mu uległa. Szybko jednak okazało się, że Żbik nie jest zdolny do tego, aby obdarować kogoś prawdziwym uczuciem. Zranił Kasię rzucając ją dla Anety (Dorota Krempa).

Darek planuje zemstę na byłej kochance... Co czeka Kasię? [FRAGMENT ODCINKA]Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" dojdzie do zwrotu akcji. Po tym, jak Kasia będzie próbowała odreagować rozstanie z Darkiem chodząc na mocno zakrapiane imprezy, ich drogi znowu się skrzyżują. Jest też szansa na to, że romans odżyje!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

- Mój bohater chyba się zakocha - zdradza nieśmiało Michał Mikołajczak. - Mówię to bez entuzjazmu, bo lubię mojego podłego bohatera. Lubię tego cynicznego, złośliwego, wyrachowanego prawnika - dodaje. Czy Żbik faktycznie będzie zdolny do miłości? Sprawdź, co jeszcze powiedzieli nam aktorzy "Na Wspólnej"!

Jak aktorzy świętowali 15-lecie serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×