"Na Wspólnej". Darek zdradzi Kasię? Co zrobi zrozpaczona Bergówna? [CO SIĘ WYDARZY?]

Darek od samego początku manipuluje uczuciami Kasi. Najpierw ją uwiódł, a kiedy zmęczył się jej obecnością, namówił do powrotu do rodzinnego domu. Co tym razem wymyślił podstępny prawnik?

Multimedia

"Na Wspólnej" kolejny dramat! Bogdan (Wojciech Brzeziński) od początku nie był zadowolony z nowego związku córki. Mimo przestróg i opowieści o dawnych grzechach Darka (Michał Mikołajczak) dziewczyna przedstawiła go rodzinie, a niedługo później wyprowadziła się do ukochanego. Pozostała mu wierna nawet po tym, jak mężczyzna pospiesznie pozbył się jej ze swojego mieszkania. Niestety, Kasia (Julia Chatys) szybko pożałuje tego uczucia!

Darek wciąż manipuluje Kasią! Cieślik jest zabójcą zwierząt? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA] Zobacz więcej

Julia Chatys pokazała dziś zdjęcie zapłakanej Kasi! To może oznaczać tylko jedno - kolejne problemy z Darkiem. W przeszłości Żbik z premedytacją zniszczył życie Agnieszce (Katarzyna Walter), która zanim go poznała, była szczęśliwą mężatką i osiągającą sukcesy panią adwokat. Olszewska wyszła na prostą, a nawet stanęła na ślubnym kobiercu, jednak Darek znalazł sobie kolejną ofiarę. Od początku było jasne, że jego romans z o wiele młodszą Kasią nie może zakończyć się happy endem. Wygląda na to, że do katastrofy dojdzie wcześniej, niż przypuszczaliśmy!

W życiu Darka ma znów pojawić się jego dawna kochanka, Aneta (Dorota Krempa). Jak donosi SE, mężczyzna umówi się z nią, żeby nawiązać kontakt z ciężko chorym wujkiem kobiety. Czy Żbik mógłby dopuścić się zdrady, byle tylko zdobyć nową pracę? Na pewno! Do tego jednak tym razem nie dojdzie - Aneta poznała się już na prawniku i wie, że nie warto się z nim zadawać.

Pozostaje pytanie, co doprowadzi Kasię do łez. Czy będzie chodziło o inną byłą dziewczynę Darka, czy może o jego konflikt z Bogdanem i resztą rodziny? Jedno jest pewne, Żbik znudził się Bergówną i teraz szuka kolejnej ofiary! Czy zrozpaczona dziewczyna zachowa na tyle rozsądku, żeby nie zrobić niczego głupiego?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Adzia (gość)

    Olszewska nie była mężatka. Między innymi była zła na Rafała, że nie umie zrobić kroku w tym kierunku.

    14.06.2018 18:37
  • X (gość)

    Na pierwszym zdjęciu powinno być Bergówna bo Kasia to córka Berga a nie żona. Po drugie to Agnieszka nie była w mężatką jak poznała Darka.

    13.06.2018 23:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×