"Na Wspólnej". Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozstali się po 22 latach małżeństwa! Uchodzili za parę idealną

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk nie są już razem. Rozstali się po 22 latach małżeństwa, o czym poinformowali w stosownym oświadczeniu. Para pozostaje w dobrych relacjach.

Multimedia

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozstali się

Pod koniec 2021 roku media obiegła informacja o rozwodzie Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Aktorzy, których znamy m.in. z serialu "Na Wspólnej", pobrali się 26 czerwca 1999 r. Byli jedną z niewielu par w polskim show biznesie, które mogły pochwalić się tak długim stażem małżeństwa. W 2019 roku świętowali 20. rocznicę ślubu.

Przypominamy, że Ewa Gawryluk związała się z Waldemarem Błaszczykiem tuż po rozstaniu z Piotrem Zeltem. Z nowym partnerem aktorka doczekała się córki Marii, która jest już dorosła.

Córka Ewy Gawryluk szokuje w sieci! Pokazuje zakrwawioną twarz i odpowiada, kto ją tak urządziłZobacz więcej

Informacja o rozstaniu pary pojawiła się w środowym (8.12) wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów - napisali w komunikacie Gawryluk i Błaszczyk.

Informacja o ich rozwodzie zaskoczyła wielu, bo Gawryluk i Błaszczyk uchodzili dotąd za parę idealną. Nie afiszowali się jednak ze swoim życiem prywatnym.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Bardzo ładna z was para i co wam odbiło, nie rozumiem co wszyscy celebryci się rozwodzą, czy kasa uderza wam do głowy. 🤣😂😝🥰

    08.12.2021 20:11
  • Klaudiadzik@wp.poczta.pl (gość)

    Nie myje

    08.12.2021 15:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×