"Na Wspólnej". Ewa Gawryluk opowiada o wątku pogrążonej w depresji ukochanej Ostrowskiego! Jej bohaterka umrze?

Dramat Ewy z "Na Wspólnej" trwa! Już wkrótce pogrążona w depresji ukochana Ostrowskiego spowoduje wypadek, a następnie będzie próbowała popełnić samobójstwo. Aktorka Ewa Gawryluk opowiedziała nam o swoim trudnym wątku w serialu TVN. Co będzie z Ewą?

Multimedia

Serial "Na Wspólnej" porusza wiele aktualnych tematów, dzięki czemu miliony widzów mogą z łatwością utożsamiać się ze swoimi ekranowymi ulubieńcami. W wakacyjnych odcinkach scenarzyści produkcji TVN skupili się na depresji. Choroba cywilizacyjna XXI wieku dotknęła ukochaną doktora Ostrowskiego (Marek Kalita), w którą wciela się Ewa Gawryluk. Aktorka opowiedziała nam o trudnym wątku, jaki przyszło jej zagrać w "Na Wspólnej".

No niestety, choroba XXI wieku dopadnie Ewę z różnych powodów [...] Pokazujemy tutaj załamanie psychiczne dosyć duże - zdradziła nam Ewa Gawryluk.

Ewa z "Na Wspólnej" spowoduje wypadek

W 2910. odcinku "Na Wspólnej" Ela (Paulina Chapko) zaproponuje Ewie wspólny wypad do SPA. Podczas jazdy nagle ukochana Ostrowskiego odpłynie myślami, zamknie oczy i straci panowanie nad kierownicą. Elżbieta będzie próbowała temu zapobiec, ale będzie za późno i samochód uderzy w drzewo. Kiedy Ewa odzyska przytomność, zorientuje się, że jej synowa nie daje znaków życia. Panie trafią do szpitala, ale to Elżbieta będzie w gorszym stanie - lekarze stwierdzą obrzęk mózgu i wprowadzą ją w stan śpiączki farmakologicznej. Pogrążona w depresji Ewa nie będzie pamiętała, co się wydarzyło.

Ostrowski nie pozwoli Igorowi odwiedzić Ewy w szpitalu! To przez niego chciała się zabić?Zobacz więcej

Samobójstwo Ewy z "Na Wspólnej"

Po wypadku Ewa (Ewa Gawryluk) będzie obwiniać się za to, co spotkało Elę. Sytuacja przerośnie ją na tyle, że będzie próbowała popełnić samobójstwo! W 2911. odcinku serialu "Na Wspólnej" kobieta zamknie się w łazience, wejdzie do wanny i podetnie sobie żyły! Gdy Ostrowski w końcu wyważy drzwi, zobaczy partnerkę w kałuży krwi! Fryzjerka trafi do szpitala, ale jak zdradziła nam Ewa Gawryluk, serialowa Ewa zostanie uratowana.

Pokazujemy wielu widzom i wielu osobom, którzy zmagają się z tą ciężką chorobą, że jest szansa na wyzdrowienie - tłumaczyła w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl aktorka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×