"Na Wspólnej". Franek padnie ofiarą szantażu i zostanie aresztowany za kradzież danych z banku! Agnieszka go wykorzystała? [CO SIĘ WYDARZY]

Franek zhakował system dużego banku, aby zaimponować dziewczynie, która mu się podoba. Czy teraz będzie miał bardzo poważne problemy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Franek (Natan Czyżewski) poznał w sieci atrakcyjną hakerkę i całkowicie stracił dla niej głowę. Dziewczyna przekonała go, aby wykradła dane z "bezdusznego banku", który kiedyś miał skrzywdzić jej rodzinę. Chłopak uległ i przeprowadził atak. Teraz musi zmierzyć się z konsekwencjami.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Karina oskarży Kamila o gwałt! Okrutna zemsta odtrąconej kobiety...Zobacz więcej

O ataku Berga bardzo szybko zaczną mówić wszystkie media! Niedługo potem do chłopaka zgłosi się szantażysta, który stwierdzi, że wie o jego winie i zażąda pieniędzy. Franek od razu opowie o tym Agnieszce (Aleksandra Sroka), która zapewni go, że jakoś sobie z tym poradzą.

Gdy jednak para spotka się na przekazaniu pendrive'a z danymi, Agnieszka będzie mogła tylko poradzić Frankowi, aby przez jakiś czas się nie wychylał... Chłopak jednak spanikuje i postanowi zapłacić okup, 50 000 tysięcy dolarów! Szantażysta od razu zażąda jednak kolejnej raty...

Rodzice chłopaka szybko zorientują się, że z konta zniknęła pokaźna suma pieniędzy. Zaczną wypytywać go, na co mu taka suma. Awanturę przerwie jednak przybycie policji, która aresztuje Franka za atak hakerski!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Cherry (gość)

    Dobrze mu tak... A taki wielce dorosly

    28.01.2021 23:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×