"Na Wspólnej". Grażyna Wolszczak zachwyciła fanów fenomenalną figurą. 62-letnia aktorka pokazuje świetną sylwetkę na afrykańskiej plaży

Grażyna Wolszczak postanowiła zachęcić do obejrzenia spektaklu w odważny sposób. Aktorka zwróciła uwagę na spektakl w swoim teatrze Garnizon Sztuki, odsłaniając seksowne ciało.

Multimedia

Grażyna Wolszczak w bikini

Grażyna Wolszczak prowadzi własny teatr Garnizon Sztuki od 2020 roku. Najnowszy spektakl w dawnej siedzibie IMKA to komediodramat "Victoria/True Woman Show", z udziałem Edyty Olszówki, Anity Sokołowskiej, Ewy Konstancji Bułhak, Zbigniewa Zamachowskiego i Krzysztofa Szczepaniaka.

Pod pozorem absurdalnego, futurystycznego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań. Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe historie, a opowiada o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie – jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie, a właściwie przede wszystkim, one same - mówi o spektaklu Wawrzyniec Kostrzewski, autor i reżyser sztuki.

Grażyna Wolszczak została Ambasadorką kampanii walki z depresją. Sama też była chora?Zobacz więcej

Pomysł Grażyny Wolszczak okazał się udany - jej zdjęcia zwróciły uwagę internautów:

Jesteś turbo seksi

Piękna kobieta na pięknej płazy ❤️❤️❤️🔥🔥🔥👏👏👏👏

Ale Laska!!!❤️❤️❤️ (Anna Korcz)

Pięknie p. Grażyno .Uwielbiam panią jako aktorkę jak również jako kobietę i matkę .Szacunek dla pani .Pozdrawiam 👏👏

Piękna😍👏🔥🙌❤️🔥🙌👏

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Dążąca do ideału całe życie (gość)

    Szkoda, że idealne kobiety reklamuje się jako nieidealne. To jak wygląda wg autorów grubą, brzydka i niezadbana lub z krzywymi zębami. Taka chyba nie ma prawa do życia. Gratulacje, szok!!!!

    07.09.2021 21:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×