"Na Wspólnej". Ilona Wrońska zdradza szczegóły wątku Brzozowskich!

Wiemy, co wydarzy się w relacji Michała i Kingi Brzozowskiej z serialu "Na Wspólnej". Jak zdradziła nam Ilona Wrońska, Kinga wyjedzie na staż do Londynu i prawdopodobnie zabierze ze sobą syna Ignasia!

Multimedia

Ilona Wrońska na pół roku rozstaje się z serialem "Na Wspólnej". Jak zdradziła w rozmowie z Telemagazyn.pl, już wkrótce jej bohaterka wyjedzie na staż do Londynu i prawdopodobnie zabierze ze sobą syna Ignasia! Czy to definitywny koniec miłości Brzozowskich, a między bohaterami dojdzie do rozwodu?

Cóż mam powiedzieć, chyba jednak nie (śmiech), ale to nie jest pewne, scenarzyści biorą też chyba pod uwagę zdanie widzów, to jak oni chcieliby, żeby to się skończyło. Będzie bardzo dużo zamieszania, pojawi się również piękna blondynka w życiu Michała, która nie będzie ułatwiała tej trudnej już i tak sytuacji.

CZYTAJ WIĘCEJ: "NA WSPÓLNEJ". MICHAŁ POZNA ATRAKCYJNĄ BLONDYNKĘ. WIEMY, KIM JEST! [ZDJĘCIA]

Wrońska zdradziła także, co w najbliższym czasie wydarzy się w życiu jej bohaterki:

Kinga wyjedzie na staż do Londynu i prawdopodobnie zabierze ze sobą syna, ale jak to będzie finalnie, to się dopiero okaże.

Nowy wątek w związku Kingi i Michała Brzozowskiego jest szeroko komentowany przez widzów serialu "Na Wspólnej". Czy Ilonę Wrońską spotkały jakieś nieprzyjemności z powodu zachowania jej bohaterki? Z jakimi opiniami ze strony widzów spotyka się na co dzień?

Wątek Kingi i Michała od dłuższego czasu był taki przygaszony, zresztą jak każdy wątek, w którym wszystko się układa. Zawsze coś, co powoduje jakieś zamieszanie, jest po prostu ciekawsze dla widza, ale również dla nas do grania. Zdawałam sobie sprawę, że tak napisane relacje, czyli zdrada tuż po ślubie, będzie ostro oceniana i tak rzeczywiście jest. Spotkałam się też z pozytywnymi reakcjami, takiego zrozumienia ze strony kobiet, które mówią, że „oj rozumiem te twoje dylematy”, „rozumiem,co przeżywasz, też nie wiedziałabym co zrobić”, więc nie jest tak źle, jak myślałam, że będzie.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2155. IWO ZOSTAWI KINGĘ! BRZOZOWSCY WRÓCĄ DO SIEBIE? [WIDEO]

W rozmowie z Telemagazyn.pl, aktorka ujawniła również szczegóły swojego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych:

Lecimy do Stanów za 3 tygodnie, wracamy z końcem marca. Chcemy przeżyć coś więcej, znaleźć się w innym miejscu, pobyć z innymi ludźmi, na innym kontynencie. To nie jest takie proste, trzeba się najpierw odważyć, żeby ot, tak spakować się i wyjechać na pół roku. Jak zadecydowaliśmy o tym rok temu, to musiało w nas dojrzeć. Teraz przez ostatnie miesiące zaczęły się już prawdziwe przygotowania. Planowanie trasy, częściowo chcemy też zdać się na los zobaczymy, co przyniesie. To nas bardzo zajmowało przez te ostatnie miesiące.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×