"Na Wspólnej". Kamil na głodzie pobije własnego ojca! Zniszczy sobie życie? [CO SIĘ WYDARZY]

Kamil coraz bardziej stacza się w uzależnienie od leków! W jednym z nowych odcinków "Na Wspólnej" rzuci się z pięściami na własnego ojca, aby zdobyć narkotyki! Sprawdź, co wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kamil (Kazimierz Mazur) coraz bardziej stacza się w uzależnienie od silnych leków przeciwbólowych. Młody lekarz, tak jak jego ojciec, jest bardzo podatny na nałogi i teraz bardzo ciężko będzie mu się otrząsnąć z kolejnego upadku! Hoffer stanie się ogromnym zagrożeniem dla swoich pacjentów, współpracowników i bliskich!

Zniknięcie Ignasia! Chłopiec zaginie bez śladu jak jego matka?Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" zachowanie Kamila zacznie bardzo niepokoić Zuzę (Małgorzata Socha), która poprosi o pomoc Romana (Waldemar Obłoza). Mężczyzna jeszcze niedawno sam zmagał się z nawrotem własnego alkoholizmu, a teraz będzie musiał zrobić wszystko, aby ocalić swojego syna! Postanowi zafundować mu domowy odwyk!

Aktorskie małżeństwa opowiadają jak dogadują się w pracy i życiu!Zobacz więcej

Roman poprosi Zuzę i Ulę (Sherazade Wolff), aby opuściły mieszkanie, a sam poczeka aż jego syn się obudzi. Jak tylko Kamil wstanie z łóżka, natychmiast będzie chciał zażyć kolejną dawkę leków. Za wszelką cenę będzie chciał wyjść z mieszkania i nabyć opiaty! Gdy Roman postanowi zagrodzić mu drogę, młody lekarz wpadnie w szał i uderzy ojca w twarz!

Czy Kamil da sobie pomóc? A może całkowicie stoczy się w nałóg?

Miłosne trójkąty w serialach. Oto bohaterowie, którzy nie potrafią się zdecydować!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×