"Na Wspólnej". Leszek Stanek dołącza do obsady serialu! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY?]

Leszek Stanek zapowiada na Instagramie swój występ w "Na Wspólnej". Te informacje potwierdza także oficjalny profil serialu. W jaką postać wcieli się aktor?

Multimedia

Leszek Stanek już wiele razy pojawiał się na małym ekranie. Znają go widzowie produkcji takich jak "Pierwsza miłość" czy "Przepis na życie". Z kolei w serialu "Tancerze" artysta miał szansę wykorzystać swoje taneczne zdolności - Stanek jest też zdolnym wokalistą i choreografem. Które z tych licznych talentów przydadzą mu się na planie "Na Wspólnej"?

Marek na przyjęciu u Danki i piękny ślub Agnieszki i Hebla! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN] Zobacz więcej

Aktor opublikował dziś swoje zdjęcie w towarzystwie Ilony Wrońskiej oraz Łukasza Wójcika, wcielających się kolejno w role Kingi Brzozowskiej i Tymona - przyjaciela Smolnego. Wszyscy troje znajdują się na terenie baru prowadzonego przez Ziębów. W podpisie aktor napisał:

Dziękuje, że przyczyniliście się do tego, aby mój pierwszy dzień na planie "Na Wspólnej" był naprawdę miłym dniem.

Czy może to oznaczać, że jego bohater na dłużej zagości w serialu? W ostatnich odcinkach przed wakacjami Kinga będzie miała poważne problemy w pracy - konflikt z Romą może zaważyć na jej karierze. Być może właśnie z tym wątkiem powiązana będzie nowa postać Leszka Stanka? Sam aktor pod innym zdjęciem z planu dodał, że tym razem zagra nudnego człowieka. My jednak dobrze wiemy, że "Na Wspólnej" pojawiają się tylko ciekawe osobowości i z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie tej zagadki!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×