"Na Wspólnej". Lucyna Malec na przestrzeni lat. Prywatne życie aktorki znanej z seriali komediowych nie jest usłane różami [GALERIA]

Lucyna Malec to obecnie jedna z najjaśniejszych gwiazd serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać Danuty Zimińskiej. Zanim jednak zaczęła grać w produkcji TVN, znana była z ról przede wszystkim komediowych i to nie tylko na małym ekranie, ale również w teatrze. Jak na przestrzeni lat zmieniła się Lucyna Malec?

Multimedia

Lucyna Malec cieszy się sporą sympatią widzów, zwłaszcza kobiet, które wspierają jej serialowe bohaterki, kiedy te znajdują się na życiowym zakręcie. Tak było w przypadku Danusi z "Na Wspólnej", w którą Lucyna Malec wciela się od 2006 roku. Kiedy jej serialowy maż - Marek (Grzegorz Gzyl) wdał się w romans z menadżerką swojej restauracji, Natalią (Laura Breszka), a ta niedługo później zaszła z nim w ciążę, fanki "Na Wspólnej" wspierały jej bohaterkę dobrym słowem i radą.

Może to tylko serial, ale mam nadzieję, że Danka nie wróci do Mareczka. W życiu jest milion podobnych sytuacji i nie chciałbym żeby kobiety były tak naiwne, by wracać do facetów którzy wykorzystują pierwszą lepszą okazje na młodszą sztukę - pisała jedna z nich.

Rozwód Danki i Marka. To już koniec małżeństwa Zimińskich? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zanim jednak Lucyna Malec dała się poznać jako Danusia z "Na Wspólnej", występowała w satyrycznym programie satyrycznym pt. Komiczny Odcinek Cykliczny, w którym partnerowała Grzegorzowi Wasowskiemu i Sławomirowi Szczęśniakowi. Zagrała też w popularnym w latach 00. sitcomie "Bulionerzy", który był świetną satyrą na polską rzeczywistość, rodzącą się w tamtym czasie klasę elit i nowobogackich. Aktorka wcielała się w postać Grażyny Nowik. Jej pierwszą ważną rola na dużym ekranie była postać Hanny Włosińskiej w "Mój Nikifor" Krzysztofa Krauze. Aktorka ma na swoim koncie udział również w takich produkcjach jak: "W labiryncie", "Czterdziestolatek. 20 lat później", "Miodowe lata", "Samo Życie", "Hotel 52" czy serial "Przyjaciółki". warto też wspomnieć, że Lucyna Malec od 1989 roku związana jest z Teatrem Kwadrat, w którym pracuje do dziś.

Prywatne życie aktorki znanej z ról komediowych nie jest jednak usłane różami. Lucyna Malec jest samotną mamą niepełnosprawnego dziecka, a o trudach godzenia pracy i wychowywania córki cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe opowiadała w rozmowie z "Na Żywo" w 2014 roku.

Jakoś daję radę. Mam inne wyjście? Zatrudniam opiekunkę, panią Jolę, która bardzo mi pomaga przy Zosi. Gdy pracuję, nie martwię się o to, jak dziecko wróci ze szkoły, co zje, itd. A kiedy pani Jola ma wolne, zabieram córkę na spektakl. Siedzi w garderobie, podgląda teatr od kulis i jest szczęśliwa - mówiła wtedy Malec.

Jubileusz serialu! Jak zmienili się bohaterowie od pierwszego odcinka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorka przyznała wtedy, że to własnie ze względu na córkę zaczęła więcej pracować w dubbingu - wspólne oglądanie filmów i bajek, które czytała, pozwalało jej zbliżyć się do córki. Betty Rubble z "Flinstonów" czy Zyzio z "Kaczora Donalda" to tylko niektóre z postaci, które mówiły jej głosem.

Jak Lucyna Malec zmieniała się na przestrzeni lat? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×