"Na Wspólnej" ma już 18 lat! Co wydarzyło się w 1. odcinku serialu TVN?

27 stycznia 2003 roku wyemitowano 1. odcinek "Na Wspólnej", co oznacza, że serial ma już 18 lat! Co wydarzyło się w 1. epizodzie? Jak wyglądali wtedy bohaterowie? Sprawdź!

Multimedia

"Na Wspólnej" ma 18 lat!

"Na Wspólnej" to serial, który gości na naszych ekranach już od 18 lat! 27 stycznia 2003 roku wyemitowano jego pierwszy odcinek i od tamtej pory śledzimy losy rodzin mieszkających w budynku przy ulicy Wspólnej. Od tamtej pory wiele się zmieniło, część bohaterów, którzy grali w serialu od początku, już się w nim nie pojawiają, są zastępowani przez nowe postacie i nowe wątki.

Urodziny serialu! Pamiętacie pierwszą obsadę? Sprawdźcie, kto gra najdłużej!Zobacz więcej

"Na Wspólnej" - co wydarzyło się w 1. odcinku?

W 1. odcinku "Na Wspólnej", dłuższym niż zwykle i połączonym z drugim odcinkiem, wszyscy powoli wprowadzają się do niedawno wybudowanego budynku przy ulicy Wspólnej. Przyjaciele, którzy znają się z sierocińca, chcą uczcić koniec budowy i przeprowadzkę, więc urządzają przyjęcie-niespodziankę na cześć Wiktora Brzozowskiego. Gabriela (Ewa Gorzelak) przygotowuje swój bar, Basia (Grażyna Wolszczak) i Andrzej (Tomasz Schimscheiner) oglądają nowy budynek. Przy okazji Brzozowski słyszy od Romana (Waldemar Obłoza), że mieszkanie Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) jest źle wykończone, więc konfrontuje się z odpowiedzialnym za to Michałem (Robert Kudelski). Michał z kolei grozi Romanowi, że go zwolni.

Tymczasem Leszek (Wojciech Majchrzak) rozstał się z ukochaną i nie ma gdzie mieszkać i prosi o nocleg dawną ukochaną, Gabrielę. Nie podoba się to Weronice (Renata Dancewicz), która próbuje odwieść przyjaciółkę od tego pomysłu. Podczas przygotowań do przyjęcia Karolina (Matylda Damięcka), córka Andrzeja, próbuje poderwać Igora (Jakub Wesołowski). W Polsce zjawia się Maks (Adam Fidusiewicz), który wrócił ze Stanów, ale nie chce przyjść na imprezę na cześć swojego ojca.

Wszyscy czekają na przybycie Wiktora, ale zamiast niego zjawia się policjant, który informuje wszystkich, że Brzozowski miał wypadek. Jego żona, Iza (Anna Korcz), Roman i Michał jadą do szpitala, ale jest za późno - Wiktor nie żyje. Wszyscy są zrozpaczeni, szczególnie Basia. Gdy Maks dowiaduje się o śmierci ojca, dewastuje elewację budynku i nawet wybija szybę w oknie mieszkania Ziębów. Z kolei Igor odrzuca Karolinę, a Leszek pociesza Gabrielę i dochodzi między nimi do pocałunku.

Paweł Domagała, Robert Janowski, Weronika Książkiewicz i inne polskie gwiazdy, które dostały rolę w "Na Wspólnej"!Zobacz więcej

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądali bohaterowie serialu w 1. odcinku "Na Wspólnej"! Oglądacie od początku?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×