"Na Wspólnej". Małgorzata Socha czy Joanna Jabłczyńska? Która wypadła lepiej na konferencji serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami specjalna konferencja serialu "Na Wspólnej" z okazji 15-lecia produkcji TVN. Na uroczystości pojawiły się gwiazdy serialu w tym Małgorzata Socha i Joanna Jabłczyńska. Która wypadła lepiej? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Serial "Na Wspólnej" gości na antenie TVN już 15 lat. Na imprezie z okazji 15-lecia produkcji TVN pojawili się czołowi bohaterowie produkcji. Na ściance pozowały m.in. Sylwia Gliwa, Anna Samusionek, Robert Kudelski czy Bożena Dykiel. Z okazji 15-lecia "Na Wspólnej" gwiazdy wspominają pracę na planie serialu. -Nikt się nie spodziewał, że to może trwać 15 lat. To jest ogromne zaskoczenie, ale i wzruszenie. Ten serial mnie wychował i wiele mu zawdzięczam - powiedziała Joanna Jabłczyńska. -Przez te 15 lat było dane mi zrobić prawie wszystko jako postaci, ale w życiu prywatnym również - dodał Kuba Wesołowski.

Aktorzy świętują 15-lecie serialu! Jakie mają wspomnienia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na uroczystości pojawiły się również Małgorzata Socha wcielająca się w postać Zuzy i Joanna Jabłczyńska czyli serialowa Marta. Ta pierwsza postawiła na czerwono-niebieską sukienkę, do której dobrała długie, połyskujące kozaki. Jabłczyńska zaprezentowała się na ściance w klasycznym garniturze i szpilkach. Która wypadła lepiej? Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×