"Na Wspólnej". Marta ma problem z alkoholem?

Marta Konarska grana przez Joannę Jabłczyńską ostatnio często sięga po alkohol. Wszystko wskazuje na to, że to się prędko nie zmieni. Czy Marta będzie miała poważny problem z alkoholem?

Multimedia

W ostatnich odcinkach "Na Wspólnej" Marta często imprezuje. Filip zabrał ich syna na wakacje, więc Konarska korzysta z "wolności". Niestety wygląda na to, że Marta przesadza z alkoholem. Najpierw po jednej z imprez wylądowała w łóżku z nowopoznanym mężczyzną, a w 1946. odcinku pijąc wino z koleżanką z pracy napisała tekst, o który niespodziewanie poprosił ją szef.

W 1947. odcinku Marta rano z przerażeniem odkrywa, że wysłała do szefa tekst, który napisała po pijanemu! Za coś takiego wylatuje się z pracy! Konarska spotyka też zdenerwowanego Szymona, który czuje się traktowany przez nią przedmiotowo. Wieczorem dobija ją telefoniczna rozmowa z synkiem - Ksawery bardzo za nią tęskni… Marta ma dość – topi smutek w alkoholu!

Niestety, to nie ostatni taki przypadek. W 1957. odcinku serialu Marta dostaje od Dyrektora kuszącą propozycję. Ma napisać scenariusz telenoweli hybrydowej – ale na… jutro! Mimo nawału obowiązków Konarska nie może odmówić. Swoje zadania musi zlecić Dominice (Ewa Bonecka) - dochodzi przy tym do ostrej kłótni. W domu, zdenerwowana tym wszystkim Marta, ma ogromny problem z napisaniem czegokolwiek. Ma ochotę się napić…

Czy Marta popadnie w alkoholizm? A może ktoś w odpowiednim momencie pomoże kobiecie?

O tym przekonamy się w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×