"Na Wspólnej". Marta Wierzbicka jednak nie wraca? Ola mieszka w Londynie na stałe!

Kiedy Marta Wierzbicka pojawiła się na planie "Na Wspólnej" po dwóch latach nieobecności, w mediach zawrzało. Czy aktorka zamierza wrócić do serialu? Jak teraz wygląda życie jej bohaterki, Oli Zimińskiej?

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) zniknęła z "Na Wspólnej" dwa lata temu. Dziewczyna była po zawodach miłosnych, nieudanych związkach i bardzo poważnym konflikcie z siostrą (Anna Kerth). Przyjęła propozycję Agnieszki (Katarzyna Walter) i poleciała na staż do Londynu. Niedawno Marta Wierzbicka zaskoczyła wszystkich publikując zdjęcia z planu serialu!

Marta Wierzbicka wraca do serialu po dwóch latach nieobecności! Co słychać u Oli?Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że powrót Oli jest tylko chwilowy. Marta Wierzbicka nie zdecydowała się na stałe ponownie dołączyć do obsady "Na Wspólnej". - Wracam na chwilę na ślub rodziców, po czym po ślubie z powrotem wracam do Londynu, gdzie moja bohaterka mieszka na stałe - wyjaśniła Wierzbicka.

Aktorka pojawi się jednak w kilku nowych odcinkach. Będziemy mogli dowiedzieć się, jak wiedzie się jej w Londynie i jak teraz wygląda jej życie. Czy postawiła na karierę? A może znowu jest zakochana? Przekonamy się już wkrótce!

Marta Wierzbicka wróci do serialu? Weronika znowu namiesza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×