"Na Wspólnej". Marta Wierzbicka wraca do serialu po dwóch latach nieobecności! Co słychać u Oli?

Ola Zimińska wraca z Londynu do Polski! Marta Wierzbicka po dwuletniej przewie ponownie pojawiła się na planie "Na Wspólnej". Czy zostanie na dłużej?

Multimedia

Rola Oli Zimińskiej przyniosła Marcie Wierzbickiej dużą popularność. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy młodszej córki Danusi (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl). Dziewczyna prowadziła bujne życie towarzyskie i uczuciowe, próbowała popełnić samobójstwo, brała narkotyki, została nawet uprowadzona... Przez 12 lat scenarzyści dbali, aby jej wątek zaskakiwał i dostarczał emocji, mimo to aktorka zdecydowała się odejść.

Ola wylatuje do Londynu! Ostatni odcinek z udziałem Marty Wierzbickiej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ostatni odcinek z udziałem Marty został wyemitowany na początku sierpnia 2017 roku. Wtedy też Ola Zimińska pożegnała się z najbliższymi i wyleciała do Londynu, aby rozpocząć staż w kancelarii znajomego Agnieszki. Ponieważ Ola nie została uśmiercona, aktorka zapewniła sobie możliwość powrotu do serialu. Jak widać właśnie nadszedł ten moment! Jeszcze nie wiadomo kiedy, ani dlaczego młoda Zimińska pojawi się w Polsce. Jedno jest pewne - będzie się działo!

Marta Wierzbicka odchodzi z serialu! Jak zmieniła się Ola?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • dim (gość)

    kasa rządzi, więc się wraca do tv

    21.05.2019 12:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×