"Na Wspólnej". Marta Wierzbicka wyszła za mąż?! Zdjęcie z wakacji znowu ożywiło fanów!

Może i Marta Wierzbicka rzadko pokazuje się na salonach, ale na pewno nie daje o sobie zapomnieć. Jej zdjęcie z wakacji ożywiło fanów. Czy tym razem naprawdę wyszła za mąż?!

Multimedia

Marta Wierzbicka wyszła za mąż?!

Kolejne wakacje i kolejne zdjęcia na profilu Marty Wierzbickiej w mediach społecznościowych wywołały falę komentarzy internautów. Fani aktorki znowu podejrzewają, że wyszła za mąż. Wszystko przez pierścionek na serdecznym palcu prawej ręki Wierzbickiej, który wygląda jak obrączka.

Marta Wierzbicka potwierdziła: jest zakochana! Kim jest jej partner?Zobacz więcej

Marta Wierzbicka wybrała dość nietypowe miejsce na zimowy wypoczynek. Sylwestra i kilka pierwszych dni nowego roku spędziła bowiem na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej. Rajskie widoki stały się jednak drugorzędne, kiedy Wierzbicka pokazała to zdjęcie:

Pierścionek wywołał burzę w komentarzach. Posypały się gratulacje i pytania o rzekomego małżonka. W końcu aktorka postanowiła zabrać głos w sprawie: "żebym jeszcze znała imię tego małżonka to by było cacy😂😂😂👌🏻" - napisała, po czym dodała: "pierścionek jak każdy inny". Okazuje się więc, że po raz drugi fani zaliczyli falstart. Być może do trzech razy sztuka!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Marta Wierzbicka znowu zaskakuje wyglądem! Mocno skróciła włosy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×