"Na Wspólnej". Marta Wierzbicka znowu zaskakuje wyglądem! Mocno skróciła włosy!

Niedawno Marta Wierzbicka zdecydowała się ponownie zagrać "Na Wspólnej". Coraz częściej pojawia się na imprezach branżowych. Teraz postanowiła pojechać na jeden z letnich festiwali, a przy okazji... zmieniła wygląd!

Multimedia

Marta Wierzbicka na chwile wróciła do "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Olę Zimińską. Pojawiła się także w "Pierwszej miłości", ale wciąż więcej czasu spędza w teatrze niż na planie filmowym. Teraz postanowiła odpocząć i pojechała na jeden z letnich festiwali. Przy okazji pochwaliła się nowym wyglądem!

Marta Wierzbicka zaniepokoiła fanów wychudzoną sylwetką! Jest zbyt szczupła?Zobacz więcej

Wierzbicka nie ma problemu z tym, aby eksperymentować z własnym wizerunkiem. Udowodniła to po raz kolejny, bo zdecydowała się na naprawdę mocne cięcie! Postanowiła skrócić włosy tak, że sięgają teraz do jej żuchwy. Ma też krótką prostą grzywkę. Wciąż jednak utrzymuje różne odcienie blondu.

Internauci nie ukrywają, że zmiana bardzo przypadła im do gustu. Komplementują Martę i zaznaczają, że do twarzy jej z krótkimi włosami. Nam przypomina nieco filmową Amelię. Jak Wam się podoba taki look?

Marta Wierzbicka wzięła ślub?! Aktorka z obrączką na palcu pochwaliła się zdjęciami z wakacji! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×