"Na Wspólnej". Michał Malinowski opuścił Polskę parę lat temu. Teraz zobaczymy go w międzynarodowej produkcji!

Michał Malinowski wszedł na polskie ekrany pewnym siebie krokiem i szybko zyskał miano najprzystojniejszego, młodego aktora. Wystąpił w kilku filmach i serialach, między innymi "Na wspólnej", gdzie dał się poznać szerzej publiczności. Potem jednak zniknął z mediów, co dzisiaj u niego słychać?

Multimedia

Michał Malinowski - najprzystojniejszy aktor młodego pokolenia

Michał Malinowski dał się poznać szerzej publiczności rolą w serialu "Na wspólnej". Oprócz tego młody aktor występował w wielu filmach i produkcjach i wydawało się, że jego kariera nabierze dużego rozpędu a on na stałe zagości na polskich ekranach. Sytuacja jednak wyglądała inaczej, a Malinowski zniknął z polskich mediów. W 2015 roku, wraz z kolegą z planu "Na wspólnej" Dawidem Czupryńskim przejechał autostopem trasę Warszawa-Pekin. Jak się okazało był to tylko początek jego podróży. Aktor pasjonował się żeglarstwem od wielu lat. Pod koniec 2019 zniknął z polskiego show biznesu i wybrał się w samotny rejs własnoręcznie zrobionym jachtem.

Po prostu przyszedł czas, żeby zmierzyć się z czymś nowym, żeby dalej się rozwijać, żeby iść przed siebie. To była bardzo trudna decyzja. Nie jest łatwo z dnia na dzień rzucić to wszystko, fajną pracę, którą lubiłem, która dawała mi poczucie bezpieczeństwa, ale właśnie poczucie bezpieczeństwa – czasami trzeba się od tego odciąć, by móc się dalej rozwijać - tak opisywał swoją podróż w rozmowie z superexpressem

Aktor zacumował w Kolumbii przez pandemię, ale wygląda na to, że pozostał tam na jakiś czas. Zapraszał widzów na swój spektakl w Bogocie, informując, że zatęsknił za graniem. W rozmowie z plejada.pl wyznał, że zdobył w rolę w międzynarodowej produkcji.

Nie mogę zdradzić nic poza tym, że to projekt międzynarodowy, a rola jest duża - mógł zdradzić tylko tyle

Na profilu agencji aktorskiej na Instagramie możemy przeczytać, że Michał Malinowski będzie brał udział w nagraniach serialu Amerykańsko-Kolumbijskiego.

Gratulujemy aktorowi sukcesów i czekamy ze zniecierpliwieniem na efekty!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×