"Na Wspólnej". Michalina Robakiewicz skończyła 28 lat. Córka Adrianny Biedrzyńskiej przed laty wyprowadziła się z domu. Ich relacje były bardzo burzliwe!

Michalina Robakiewicz jest córką Adrianny Biedrzyńskiej i Macieja Robakiewicza. 28-latka poszła w ślady rodziców i również została aktorką. Wiedzieliście, że jej relacje z mamą były kiedyś bardzo burzliwe? Poznajcie historię matki i córki.

Multimedia

Michalina Robakiewicz - córka Adrianny Biedrzyńskiej

Do tej pory młoda aktorka ma w dorobku w większości role telewizyjne, ale to może się wkrótce zmienić. Pracy z kamerą uczyła się na planie "Klanu". Grała w serialu rolę Kamili Chojnickiej, córki Lidii Smętnej, przyrodniej siostry Jerzego Chojnickiego przez 12 lat, zaczynając w wieku trzech lat. Pewnie grałaby i dłużej, gdyby nie kategoryczne stanowisko, jakie zajęła TVP w chwili, gdy Michalina Robakiewicz chciała pogodzić pracę w "Klanie" z nowym wyzwaniem - serialem "Na Wspólnej" i rolą Sandry Gawriłow.

Długoletnia współpraca z Telewizją Polską zakończyła się burzliwie.

(...) faktycznie produkcji „Klanu” przeszkadzało, że chcę odejść do „Na Wspólnej”. Padła propozycja, że jeżeli chcę, to mogę tam grać w peruce i okularach, jednak nie widziałam powodu, by zgadzać się na tak bezpodstawne warunki. Poza tym jest mnóstwo aktorów, którzy grają w różnych serialach. W „Klanie” padła też teza, że niby moja rola Sandry w „Na Wspólnej” jest identyczna jak Kamilki w „Klanie”, a to są przecież dwa inne światy. Nawet tego nie skomentowałam. W ramach „groźby” wysłano moją bohaterkę do Niemiec, a po pół roku dostałam wiadomość, że zagra mnie inna aktorka - powiedziała Michalina Robakiewicz dla strony Marekos96.blogspot.com.

Telewizyjna premiera polskiego serialu o lesbijkach, który podbił Internet! Gdzie i kiedy oglądać?Zobacz więcej

Michalina wie, że gdyby częściej "bywała", pojawiała się na salonach i tam zabiegała o role, to dostawałaby więcej propozycji. Nie zamierza jednak walczyć o nie w ten sposób:

Niestety dziś do komercyjnych filmów wciska się ludzi, których jest wszędzie pełno. Zazdroszczę mojej mamie, bo gdy święciła największe triumfy, to patrzyło się na talent i zatrudniało się kogoś, kto jest dobry, a nie dlatego, że się lansuje – stwierdziła aktorka w rozmowie z Fakt.pl.

Relacje ze sławną matką nie zawsze należały do poprawnych. Zdarzały się między nimi nieporozumienia, zwłaszcza w końcowej fazie małżeństwa Adrianny Biedrzyńskiej z jej drugim mężem, Marcinem Miazgą. Gdy między małżonkami dojrzał konflikt, Michalina stanęła po stronie ojczyma i wyprowadziła się z domu. Wówczas matka postraszyła ją, że życzy sobie zwrotu pieniędzy, jakie wydała na jej czesne w prywatnym liceum... To nie podziałało. Michalina chciała, by matka dała jej święty spokój. Obecnie dawne scysje odeszły w zapomnienie. Stosunki między matką i córką poprawiły się, kiedy Adrianna Biedrzyńska zachorowała z powodu guza mózgu.

Adrianna Biedrzyńska pokonała okrutną chorobę!Zobacz więcej

Z ojcem Michaliny, pierwszym mężem Maciejem Robakiewiczem, jej mama rozstała się, gdy córka miała kilka miesięcy.

Praca aktorki jest dla Michaliny Robakiewicz wymarzonym zajęciem:

Mam nadzieję, że będę miała tę okazję i zaszczyt pracować w zawodzie, ponieważ nie wyobrażam sobie zajmować się czymś innym.

Jej najnowszą kreacją aktorską jest rola Pauliny w cyklu fabularnym "Kontrola". Aktorka wystąpiła także w nowym projekcie Marcina Bortkiewicza pt. "Tonia".

Prywatnie Michalina Robakiewicz jest związana z Tadeuszem Łysiakiem, młodym reżyserem, który w 2022 roku został nominowany do Oscara za film "Sukienka".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×