"Na Wspólnej". Obsada na początku serialu. Kto gra najdłużej?

Serial "Na Wspólnej" ma już 16 lat! Sprawdźcie naszą galerię, aby dowiedzieć się jakie postaci oglądamy w nim od samego początku!

Multimedia

"Na Wspólnej" - na antenie od 2003 roku!

Serial "Na Wspólnej" można oglądać na antenie TVN od 27 stycznia 2003! Od tego czasu w serialu pojawiła się ogromna liczba postaci! Sporej części bohaterów, którzy przez lata kojarzeni byli z serialem, już od dawna nie oglądamy wśród mieszkańców ulicy Wspólnej. Inni dołączyli do obsady stosunkowo niedawno. Są jednak tacy, którzy w serialu obecni są od samego początku aż do dnia dzisiejszego!

Jubileusz serialu! Jak zmienili się bohaterowie od pierwszego odcinka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Na Wspólnej" - obsada na początku

Warto wspomnieć od czego zaczął się serial "Na Wspólnej". Osią fabuły są losy przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy jako dorośli ludzie zakładają spółdzielnię zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej 17 w Warszawie. Wiktor (Piotr Fronczewski), Michał (Robert Kudelski), Andrzej (Tomasz Schimscheiner), Basia (Grażyna Wolszczak), Leszek (Wojciech Majchrzak), Weronika (Renata Dancewicz) i Gabriela (Ewa Gorzelak) przyrzekli sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy nie zostanie sam.

Poza wspomnianą grupą przyjaciół, na początku serialu "Na Wspólnej" poznaliśmy także rodziny Ziębów oraz Hofferów. Maria Zięba (Bożena Dykiel) była niegdyś opiekunką w domu dziecka, a przyjaciele tworzący wspólnotę traktują jak swojego Anioła Stróża. Ma ona męża Władka (Mieczysław Hryniewicz), a także trójkę dzieci: Monikę (Sylwia Gliwa), Grzegorza (Leszek Lichota) i Renatę (Marta Jankowska). Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) był przyjacielem Wiktora i jednym z jego najlepszych pracowników. Ma dwójkę dzieci: Kamila (Kazimierz Mazur) i Martę (Joanna Jabłczyńska). Dodatkowo, widzom serialu "Na Wspólnej" towarzyszy także Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), syn Wiktora i Izabeli.

Serialowa Honorata z Orłem! "Ona zawsze była na najwyższej półce" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niestety, części pierwotnej paczki znajomych, nie oglądamy już w serialu "Na Wspólnej". Sprawdźcie naszą galerię, aby dowiedzieć się kto gra w kultowym serialu TVN od samego początku aż do dnia dzisiejszego!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Lol (gość)

    Nie meza Władka tylko Włodka, bo to Włodzimierz a nie Władysław

    28.01.2019 11:19
  • Beata (gość)

    Zdjecie Renaty Dancewicz najlepsze 😂😂😂

    27.01.2019 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×