"Na Wspólnej" odcine 3079-80. Weronika postawi Robertowi ultimatum - odwyk albo rozstanie! Co zrobi Tadeusiak? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3079. odcinku serialu "Na Wspólnej" Robert obieca Weronice, że wszystko będzie dobrze. Rozstocka postawi mu jednak bardzo twarde warunki. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3079. w środę, 27.05.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Robert (Dariusz Wnuk) zasłonił Weronikę (Renata Dancewicz) własną piersią, gdy zaatakował ich uzbrojony bandyta. Na całe szczęście mężczyzna przeżył postrzał i już wkrótce wróci do domu. Czy teraz już wszystko będzie dobrze?

Beata zostanie aresztowana! Ojciec Pawła wrobi ją w kradzież?Zobacz więcej

Roztockiej będzie jednak bardzo ciężko zapomnieć o tym, jak Robert zachowywał się w trakcie alkoholowych ekscesów. W 3079. odcinku serialu "Na Wspólnej" Tadeusiak przeprosi partnerkę oraz syna i zapewni ich, że teraz już wszystko będzie dobrze. Wyzna nawet, że zapisał się nawet do psychoterapeuty.

Już w trakcie pierwszej wizyty Robert dowie się jednak, że w jego przypadku same konsultacje nie wystarczą. Gdy psycholog zacznie mu tłumaczyć, że pierwszej kolejności powinien udać się na zamknięte leczenie odwykowe, były policjant wpadnie we wściekłość i wybiegnie z gabinetu!

Joanna po powrocie zastanie w domu... półnagą Sarę! Rzuci Bogdana?Zobacz więcej

Następnego dnia rano, w 3080. odcinku serialu "Na Wspólnej", zaspana Weronika zauważy, że jej ukochany leży na podłodze w salonie. Okaże się, że Robert znów się upił. Załamana kobieta od razu zadzwoni do Agnieszki (Katarzyna Walter). Ta poradzi jej, że musi przejść do stanowczych działań.

Idąc za radą przyjaciółki, Roztocka postawi Robertowi ulitmatum - albo uda się na odwyk, albo ma się wyprowadzić i raz na zawsze o niej zapomnieć! Co wybierze Tadeusiak? Odpowiedzi szukajcie w nowych odcinkach "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×