"Na Wspólnej" odcinek 1984. Czy Zuza i Kamil odzyskają Ulę?

W 1984. odcinku odbędzie się rozprawa w sądzie, podczas której Hofferowie dowiedzą się, czy Ula do nich wróci.

Multimedia

Zuza i Kamil walczą dziś w sądzie o powrót Uli. Roztocki (Zbigniew Stryj), który ich reprezentuje twierdzi, że są na to duże szanse. Rozprawa kosztuje Hofferów dużo nerwów.

Pracownica ośrodka adopcyjnego zeznaje na niekorzyść Zuzy i Kamila. Kiedy wspomina, że Zuza skaleczyła się w obecności Uli, Roztocki natychmiast protestuje i zaznacza, że jego klientka od razu zareagowała i nie dopuściła do kontaktu dziecka z krwią.

CZYTAJ TAKŻE: ["NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 1984. MICHAŁ ZNAJDUJE NEKROLOG ŻONY. KINGA UMRZE? PZDJĘCIA]](//www.telemagazyn.pl/aktualnosci/seriale/34691,na-wspolnej-odcinek-1984-michal-znajduje-nekrolog-zony,id,t.html) "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 1983. ULA UCIEKA ZE SZKOŁY

Sędzia pyta Zuzę, dlaczego ukryła przed ośrodkiem kwestię zakażenia, odpowiada, że kierowała się pragnieniem posiadania dziecka. Zapewniła również sąd, że bardzo restrykcyjnie stosuje się do zaleceń lekarskich. Adwokat Hofferów zaznacza, że Ula bardzo cierpi podczas rozstania z rodzicami, co potwierdziła opiekunka dziewczynki.

Wydaje się, że rozprawa przebiega korzystnie dla Hofferów, jednak werdykt jest zaskakujący. Kiedy Zuza słyszy postanowienie sądu, nie wytrzymuje i wpada w szał!

Co postanowił sąd? Dowiemy się w 1984. odcinku "Na Wspólnej".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×