"Na Wspólnej" odcinek 2075. Norbert odkrywa wielką tajemnicę Michela!

Sandra coraz bardziej przykuwa męską uwagę. Zarówno Norbert, jak i Michel nie mogą oderwać oczu od pięknej i atrakcyjnej kuzynki Bruna. Dziewczyna jest bardziej zainteresowana Michelem… Chcąc zbliżyć się do niego, prosi o lekcje francuskiego. Norbert nie zamierza się jednak poddawać!

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2075. W ŚRODĘ, 27.05.2015 O GODZ. 20:10 W TVN!

Norbert robi co może, żeby poderwać Sandrę. Ta jednak zupełnie nie jest chłopakiem zainteresowana. Wyraźnie daje także Norbertowi do zrozumienia, że dla niej liczą się pieniądze! I dlatego na jej celowniku jest Michel…

W 2075. odcinku "Na Wspólnej" Sandra wdzięczy się do przystojnego Francuza i prosi, aby pouczył ją francuskiego. Norbert szaleje z zazdrości! Postanawia znaleźć „haka” na konkurenta. Przeszukuje jego rzeczy i znajduje kasetkę z dokumentami. Jest w szoku, gdy odkrywa, że Michel to tak naprawdę… Michaił! I że jest Białorusinem!

Czy Norbert wykorzysta swoje odkrycie do walki o Sandrę? Dlaczego Michel okłamywał wszystkich? Czy, w tej sytuacji, będzie musiał znaleźć sobie inne mieszkanie?

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2074. KONFLIKT WŚRÓD WSPÓŁLOKATORÓW ELIZY I JARKA [WIDEO+ZDJĘCIA] "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2078. POCAŁUNEK ELŻBIETY I IGORA [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×