"Na Wspólnej" odcinek 2084. Czy Blanka naprawdę została zgwałcona?

Danka ma coraz większe wątpliwości, czy uczennica, która próbowała popełnić samobójstwo, naprawdę została zgwałcona przez kolegów z klasy.

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2084. - TVN, poniedziałek, 15.06.2015, godz. 20:10

W szkole Danki (Lucyna Malec) ostatnio jedna z uczennic próbowała popełnić samobójstwo. Zimińska dowiedziała się, że dziewczyna chciała się zabić przez filmik, na którym widać jak nastolatka uprawia seks z kolegami z klasy. Na domiar złego wideo opublikowano w internecie. Blanka w szczerej rozmowie z dyrektorką szkoły wyznała, że została zgwałcona.

Danka zawiadomiła policję, a koledzy z klasy, którzy rzekomo zgwałcili Blankę zostali aresztowani. Zimińska ma jednak coraz większe wątpliwości, czy Blanka mówi prawdę.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2084. SANDRA ZROBI KARIERĘ W SHOW BIZNESIE PRZEZ ŁÓŻKO?

W 2084. odcinku "Na Wspólnej" dyrektorka próbuje dowiedzieć się od pozostałych uczniów z klasy Blanki, co tak naprawdę wydarzyło się na tej imprezie. Niestety wszyscy milczą. Po wyjściu Danki z klasy wśród uczniów rozpoczyna się gorąca dyskusja. Wszyscy są przekonani, że Blanka nie została zgwałcona.

  • Ja nie wierzę, że ktoś mógł ją zgwałcić. Sama chwaliła mi się następnego dnia, że spała z trzema chłopakami - mówi jedna z uczennic.

Popołudniu troje uczniów odwiedza Dankę w domu i mówią, co wydarzyło się na imprezie. Okazuje się, że Blanka sama namówiła kolegów na seks i była świadoma tego, co się dzieje.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×