"Na Wspólnej" odcinek 2087. Elżbieta zakończy romans z Igorem? [ZDJĘCIA]

W ostatnim przed wakacjami odcinku "Na Wspólnej" romans Elżbiety i Igora stanie pod znakiem zapytania. Kobieta zdecyduje się zakończyć tę przygodę?

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2087. W CZWARTEK, 18.06.2015 O GODZ. 20:10 W TVN!

Igora (Kuba Wesołowski) i Elżbietę (Paulina Chapko), żonę Jakuba Marcinka (Andrzej Niemirski), połączyła wielka namiętność, której żadne z nich nie może się oprzeć. Czy pożądanie wygra z rozsądkiem?

W 2087. odcinku "Na Wspólnej" kochankowie znowu się spotykają. Elżbieta nie ma jednak dobrych wiadomości dla Nowaka. - To nie może dłużej trwać - zdoła wykrztusić Elżbieta. - Ale nie żałuję ani jednej chwili spędzonej z tobą! - odpowie Igor, po czym chwyci ją w ramiona i zacznie całować.

Żona Marcinka nie zdoła ostatecznie zakończyć romansu. Co będzie, gdy o zdradzie dowie się Jakub? O tym dowiemy się oglądając nowe odcinki "Na Wspólnej" przez całe wakacje!

CZYTAJ TAKŻE: PREMIEROWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ" PRZEZ CAŁE WAKACJE W TVN! NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ". CO WYDARZY SIĘ W SERIALU W WAKACJE 2015?

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    kuźwa chore, co za tragiczna i pełna empatii narracja!!!! nie kuźwa - to nie koniec !!!, niech mu jeszcze ze 300 razy da to będzie dobrze. tani pornol do tych seriali przechodzi.

    11.06.2015 20:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×